ליאת בני פלד אדריכלית ומעצבת - 8 המלצות של בונים ומשפצים בקהילת בונים בית
  

המלצות הקהילה

אדריכלית בעלת יחסי אנוש מצוינים ,נעימה, מאוד מקצועית ,בקיאה ומעודכנת בכל החומרים והמחירים ולא פחות חשוב קשובה לתקציב שלנו הבונים ומוציאה ממנו את המקסימום. ממליץ בחום רב

איתמר מראשון לציון

ממה שאני חווית מהעבודה מולה הוא שהיא מאוד מאוד מקצועית ומחוברת לשטח , גם פרקטית בתכנון והיא גם מעצבת פנים . היתה מאוד מאוד חרוצה בסין ולא ויתרה ולו לרגע על טובתו של הבונה גם אם זה אמר לעבוד עד 23:00 בלילה מה שהיא לא היתה מחוייבת . ראיתי שהיא מאוד מחויבת לתהליך של הבונה וגם התכנון של הבית היה נפלא לדעתי . שווה פגישה בהחלט!

תומר חן ריחאנה מחדרה

אדריכלית ומעצבת פנים מצוינת , מהממת , היתה כיפית , נעימה , רגועה ,מאוד סובלנית, תמיד היתה זמינה לנו לכל אורך התהליך וזה תהליך נורא ארוך של אדריכלות ועיצוב פנים , כל התוכניות בוצעו בצורה ממש מעולה וסופר מקצועית , היא ממש מוכשרת ואני יכולה לומר שלאחר שנתיים שאנו גרים בבית אז הבית הוא גם יפה וגם מאוד פרקטי . ממליצה עליה יותר מבחום …. לכל אחד.

יעל לוי מנס ציונה

מצוינת , מאוד איכפתית ומאוד מעורבת בתהליך ורוצה שהכל יהיה מושלם מהתכנון ועד הצבע של הקירות והחוץ של הבית . כל התהליך מולה היה מצוין .

סיגל מגבעתיים

תיכננה את הבית מאוד יפה לטעמי ויש לה טעם מאוד טוב שהוא גם לטעמי . נעימה , פדנטית ועוזרת בכל התהליך וכל הזמן היתה זמינה לנו בכל מה שרצינו . הבית יצא מאוד יפה ומאוד פרקטי ואנחנו מאוד אוהבים את הבית!

ציפי מגבעתיים

לאחר 5 אדריכלים ושלוש שנות התלבטות ופחדים בחרנו בליאת לעצב ולשנות את הדירה שלנו מהיסוד. אדריכלית מוכשרת, חרוצה, מדוייקת ומסודרת, קשובה ושולטת ביד רמה בתהליכי העבודה. ליאת עובדת עם בעלי מקצוע טובים וישרים שעושים את עבודתם בחריצות וביושר. מבית חשוך ברוב שעות היום, צפוף ודחוק, היא עיצבה בעבורנו דירה צבעונית,מוארת,נוחה ונעימה. היום לאחר 4 חודשי שיפוץ אנחנו מרגישים "בבית" כל הנכנס אלינו מתלהב ומרגיש כמונו. אני מרגישה ברת מזל שזכיתי לשפץ את ביתי עם ליאת.

גולדי מתל אביב

אדריכלית מקצוענית המתאימה עצמה ללקוח ומלווה לאורך כל הדרך

דבורה אנגל מתל אביב

קיבלנו מליאת יחס אישי ומבין, סבלנות רבה, עבודה מקצועית מאד תוך הקשבה לצרכינו ורצונותינו. לליאת יש היכולת לנהל את הפרויקט בצורה שסייעה לנו מאד להתכנס ולהתמקד בצרכים ובצעדים השונים בתהליך, ואין ספק שבלעדיה היינו מבזבזים זמן רב על טעויות ואי ידיעה של דברים חשובים. בשורה התחתונה - שילוב נהדר של מקצוענות ואופי נעים ותקשורתי.

עידו צמח מרמת השרון - הרצליה

ציון הקהילה 9.6 (2 דרוגים)

היית ממליץ למשפחה? ציון 10
רמת המקצועיות? ציון 9
עמידה בזמנים? ציון 10
ניקיון וסדר? ציון 9
רמת השרות? ציון 10
זמינות בטלפון? ציון 10
חוות דעת כללית ? ציון 9

יצירת קשר

ליאת בני פלד אדריכלית ומעצבת

את ליאת הכרתי דרך בונה פרטי שהיא עשתה לו את תיכנון הבית , כמעצבת פנים הכרתי אותה לאחד טיסה משותפת לסין . מעצבת מאוד מוכשרת שמכירה מאוד מאוד טוב את כל סוגי החומרים בשוק ופתרונות עיצוביים נפלאים . חוץ מזה שהיא אישיות מאוד מאוד נעימה ומביאה לכולם חוויה של שירות והנאה מהתהליך! תומר חן ריחאנה

ליאת בני פלד אדריכלית ומעצבת

פרוייקטים