מורן נתיב עיצוב פנים - 6 המלצות של בונים ומשפצים בקהילת בונים בית
  

המלצות הקהילה

"מעצבת פנים מוכשרת מאוד...! נעימה, סובלנית וקולעת בול...!!! ממליצים בחום לפגוש אותה ולהתרשם... בהצלחה...."

יאיר מבארשבע

גרמה לכימיה טובה ביננו. היתה מאוד קשובה ומתאימה את רצונותינו אך לרגע לא מוותרת על עקרונות המקצוע שבסוף יצאו לשביעות רצוננו. מורן מייעצת בחוכמה ובהתאמה והתוצאה- מראה נקי, חמים, מרווח וללא עומס יתר. ליותה אותנו בכל השלבים, החל מהדמיות של כל קטע, יישום בבנית קיר הרכבת בריקים בקיר הטלויזיה ועד לרכישת המוצרים. עשתה את כל השלבים ברוגע ובחן ובהתאמה לתקציב. ממליצה בחום להפגש עם מורן ולהבין עד כמה כל מילה בסלע

חדד מבארשבע

שמי רינת ואני ובעלי בהליך בניה בישוב מיתר. בהתרגשות גדולה שכרתי את שירותי העיצוב של מורן. החלטה זו נבעה ממשיכה מידית לסגנון העיצובי הייחודי שלה. האוירה המורגשת ממנו היא של עיצוב מודרני, המשרה תחושת חמימות תוך כדי ניצול חכם ומקסימלי של הבית שמאפשר מרחב נעים ונוח. כמו כן, חשוב לי לציין את היחס האישי, ההקשבה שנותנת מורן לצד מקצועיות, אחריות, מסירות לפרוייקט והיכולת להבין בדיוק מה רצינו ולהגשים בפועל את החלום העיצובי שלנו.

רינת שחל ממיתר

שלום! אנו בסיום תהליך תכנון בניית בית קרקע כאשר מורן בתחילת דרכה איתנו ועד כה ב"ה אנו מאוד שבעי רצון. מורן מהווה אוזן קשבת ומייעצת להתלבטויות שעולות בתכנון, בסבלנות רבה תוך מתן חיווי דעת מקצועית מאוד. היא בעלת חשיבה יצירתית מאוד ושוקלת את כל ההבטים בתכנון. חברנו אליה כיון שאהבנו את הסגנון העיצובי ואת הגישה הנעימה, הסבלנות הרבה ונכ וד לדעתינו והתחושה שהיא משתדלת מאוד עבורינו שהתוצאה תהיה לשביעות רצוננו המלאה . ממליצים בחום!

דורית צברי מהשפלה

"את מורן פגשנו בעיצוב של דירת הארבעה חדרים הראשונה, שבה מורן עשתה עיצוב פנים. בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה, תקציב נמוך יחסית הצליחה להגיע לתוצר מצויין. וכעת בשלב התכנון של הבית הפרטי הצליחה לעזור לנו בתכנון לחשוב על מה אנחנו צריכים, ולהתאים לנו את הבית יחד בשיתוף פעולה עם האדריכלית. החשוב ביותר היה לנו הוא עמידה בלוחות זמנים, וזמינות. מומלצת בחום!!!"

צחי רז מבאר שבע והסביבה

מעצבת פנים מוכשרת מאוד שנפגשתי איתה עקב המלצות רבות בשנתיים האחרונות , תמיד נותנת שירות מדהים עם פתרונות עיצוביים יפים מאוד !

תומר חן ריחאנה מחדרה

ציון הקהילה 9.9 (2 דרוגים)

היית ממליץ למשפחה? ציון 10
רמת המקצועיות? ציון 10
עמידה בזמנים? ציון 10
ניקיון וסדר? ציון 10
רמת השרות? ציון 9
זמינות בטלפון? ציון 10
חוות דעת כללית ? ציון 10

יצירת קשר

מורן נתיב עיצוב פנים

MOTIV, סטודיו לעיצוב ,מתמחה בעיצוב בתים פרטיים ודירות בסטנדרט גבוה ועיצוב ומיתוג לעסקים.אני בעלת תואר ראשון לעיצוב פנים מהמכון הטכנולוגי חולון (HIT). בעלת ניסיון בתכנון אדריכלי, בעיצוב בתים פרטיים ודירות בסטנדרט גבוה וכן בעיצוב ומיתוג לעסקים. בתור בת שגדלה בבית עם אב נגר, ספגתי את אהבת היצירה והחוש האסתטי. משחר ילדותי הצטרפתי לתערוכות עיצוב, פגשתי סוגי חומרים, תהליכי בניה ויצירה. זכיתי להכרה מקצועית במהלך לימודי ועבודות שתכננתי ויצירותי הוצגו בחנויות יוקרה ובתערוכות ופורסמו במגזינים לעיצוב.

מורן נתיב עיצוב פנים

פרוייקטים