ליאור סביקה מפקח בניה - 4 המלצות של בונים ומשפצים בקהילת בונים בית
  

המלצות הקהילה

שכרנו את שירותיו של ליאור כמפקח בניה , לאחר קבלת המלצות חמות מחברים שליאור פיקח על בניית ביתם. מהרגע הראשון הרגשנו שאנחנו עובדים עם אדם מיקצועי,אמין ומסור לאורך כל מהלך הבנייה ליאור היה תמיד בשטח תמיד זמין לכל שאלה, בעיה וידע לתת פיתרון מידי לכל דבר. ליאור תמיד הצליח להביא לנו אנשי מקצוע טובים במחירים הוגנים, וכך הצלחנו לחסוך בעליות הבנייה. מה שחשוב הבניה אצלנו היתה קלה וכיפית ובסוף נשארנו חברים טובים. מומלץ בחום!

רותם והודיה סולימני מאזור השפלה והסביבה

"שכרתי את שרותיו של ליאור כמפקח בנייה . אני ממליץ על ליאור באופן אישי ,בעל מקצוע מעולה ,אמין, יסודי . במהלך כל הבנייה ליאור היה זמין לכל שאלה ומצא פתרונות יעילים עבורנו. ליאור הצליח לחסוך לנו את עלויות הבנייה באופן משמעותי וגם לדאוג לבעלי מקצוע מהטובים בשוק .

אבי סלים מאשדוד - אשקלון

"כשליאור הוא מפקח הבנייה שלך אפשר לישון בשקט! אחראי, מקצועי, מדוייק, ועומד בזמנים!! ליאור אדיב, בעל יחסי אנוש, ישיר ואמין. מומלץ מאוד!!! גורם הכרחי בבניית בית."

דנה לוגסי מגדרה יבנה והסביבה

"הכנסתי את ליאור כמפקח בנייה על בייתינו שבאבן שמואל בשלושת החודשים האחרונים של הבנייה לאחר שלא הייתי מרוצה ממפקח קודם. ליאור נכנס לעניינים באופן מיידי מסודר ושיטתי. דאג לכל הנדרש ופעל בראש גדול: תיאם בין קבלנים דאג לאספקת חומרים ואף סייע כשנדרש והביא אותם בעצמו רק בכדי לא לגרום לעיכובים בבנייה. את כל הדברים עשה תוך שמירה על יחסי אנוש מצויינים בין כל הגורמים המעורבים והכי חשוב גרם לדברים להיעשות בצורה טובה מאוד ולשביעות רצוני."

איילת מאבן שמואל

ציון הקהילה 10.0 (2 דרוגים)

היית ממליץ למשפחה? ציון 10
רמת המקצועיות? ציון 10
עמידה בזמנים? ציון 10
ניקיון וסדר? ציון 10
רמת השרות? ציון 10
זמינות בטלפון? ציון 10
חוות דעת כללית ? ציון 10

יצירת קשר

ליאור סביקה מפקח בניה
  • איש קשר: ליאור סביקה מפקח בניה
  • נבדק ומאושר
  • 0723929630

פרוייקטים