אופק נ.ר קבלן שלד/מפתח - 6 המלצות של בונים ומשפצים בקהילת בונים בית
  

המלצות הקהילה

מדובר בקבלן תותח ! אמין ומקצועי מאוד והכי חשוב הוגן ביותר.

עוזיאל חדד מבארשבע3

נ.ר אופק חברה לבניין שבראשה עומד האחד והיחיד איציק בן דוד,איש מדהים. עבודה ברמה גבוהה מאוד,כל זמן העבודה היה קשוב לכל רצוננו וכל שינוי קיבל באהבה וחיוך. ממליצים מאוד מאוד למי שרוצה לבנות בית בלב שקט ולהיות בטוח. תותחים!!!

שירה ומאיר רבוח מדרום

ליוויתי אותם בפרויקט, שירות ברמה גבוהה ביותר, רמת הביצוע שלהם אין דברים כאלו, יסודיים מאד. המחיר הוא זול ביחס למה שהם מספקים ונותנים מבחינת האיכות של העבודה.

רפי נעמן מנתיבות

.מקצוען ואדם מיוחד במינו

שירה רבוח מחצב

בסך הכל החוויה הכללית הייתה בסדר. מהלך עבודה היה תקין. כבר המלצתי עליהם. אנחנו גרים כבר שנה בבית והכל פיקס. יש לי חברים שאני שומע מהם שיש להם נזילות, התפוצצויות וכו' ואצלנו הכל בסדר גמור.

איתי כץ מאשקלון

מבסוט עד השמיים, ניקיון אתר הבנייה, זמנים, תשלום, אני בדרך כלל מאד ביקורתי אבל מרוצה מאד. קיבלתי המלצה חמה עליו וזה מה שעשיתי.

טל ביתן מיושיביה

ציון הקהילה 9.9 (6 דרוגים)

היית ממליץ למשפחה? ציון 10
רמת המקצועיות? ציון 10
עמידה בזמנים? ציון 10
ניקיון וסדר? ציון 10
רמת השרות? ציון 10
זמינות בטלפון? ציון 10
חוות דעת כללית ? ציון 10

יצירת קשר

אופק נ.ר קבלן שלד/מפתח

בונים יקרים , תכירו את איציק מנכ״ל חברת אופק נר הנדסה. יש לי הכבוד להכניס אותו לרשימת מומלצי הזהב של בונים בית .נפלאים! כל לקוח שיגיע דרך בונים בית יקבל דלת כניסה לבית מתנה בשווי של עד 7,000 ₪ לבחירת הלקוח! חברת אופק נ.ר קבלן מוסמך והיא חברה בבעלות משפחתית עם ניסיון של למעלה מ–35 שנה. לאופק תקן ISO 9001:2008 ואישור קבלן מוכר לעבודות בסיווג 200 ג'3, 100 ג'1 ו-400 ב'1. אופק עובדת עם חומרי גלם על פי התקנים הנדרשים ומקפידה לעמוד בסטנדרטים של ביצוע גימור ולוחות זמנים מהגבוהים ביותר בענף. לרשותכם לכל שאלה, אל תהססו להתקשר, ישמחו להבהיר כל דבר ואף להפגש עמכם ככל שיידרש. מעוניינים בהצלחה ? לא צריך ללכת רחוק :-) אם הם פנויים אז פשוט לסגור!

איציק בן דוד

פרוייקטים