שמואלי עידו אדריכלים - 3 המלצות של בונים ומשפצים בקהילת בונים בית
  

המלצות הקהילה

עמי ואיילת הם אדריכלים ומעצבים יוצאים מן הכלל. הם מסורים לעבודה וללקוחות שלהם. התכנון באדריכלות ועיצוב מעולה. הם יודעים איך לעבוד יחד עם הלקוחות.

יעקב סטנגי מירושלים

בעל ראיה רחבה ונכונה רואה נכון את התמונה כבר בשלבים המוקדמים מאוד ויודע לכוון נכון לתוצאה תוך כדי הבניה כשמתעוררים קשיים. יצירתי מודרני גמיש שיודע להקשיב ללקוח אבל גם לכוון אותו נכונה

צח נצר מתל אביב

זוג אדריכלים מעולים ! נותנים שירות מדהים!!! מהאדריכלים הטובים שאני מכיר ...

תומר חן ריחאנה מחדרה

ציון הקהילה 9.9 (2 דרוגים)

היית ממליץ למשפחה? ציון 10
רמת המקצועיות? ציון 10
עמידה בזמנים? ציון 9
ניקיון וסדר? ציון 10
רמת השרות? ציון 10
זמינות בטלפון? ציון 10
חוות דעת כללית ? ציון 10

יצירת קשר

שמואלי עידו אדריכלים

שמואלי-עידו אדריכלים מתמחים בתכנון בתים פרטיים, בנייני מגורים, ומבנים ציבוריים. בין הפרויקטים: בניין מסחר ומגורים בשכונת נחלאות בירושלים, מרכז מבקרים ומצפה ים המלח, בתים פרטיים בירושלים ותל אביב, ותכנון ועיצוב של דירות יוקרה ומסעדות. עבודת התכנון נעשית תוך שימת דגש על תהליך ראשוני של חיפוש אחר רעיון ותפיסה ייחודית של המקום. הרעיון המרכזי העומד בתכנון שלנו הוא יצירת מערכות יחסים, הבאות לידי ביטוי בין פנים לחוץ ובקשר בין תכנון החלל והשימוש בחומרים באופן בו החלל לא רק נראה יפה, אלא מעניין ובעל ערך מוסף. כל פרויקט הוא מיוחד, ומתוכנן תוך התחשבות במיקום ובחלומות הלקוח וצרכיו. אנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך, ומקפידים על ליווי צמוד וקפדני משלב התכנון הראשוני ועד לגמר עבודות הבנייה והשלמת הפרויקט במלואו.

שמואלי עידו אדריכלים

פרוייקטים