קבלן מפתח? כן או לא? כל הטיפים ממבט של קבלן מפתח עם 20 שנות ניסיון [הרצאת וידאו] | אקדמיית הבניה - בונים בית

רכישות קבוצתיות לשלב תיכנון

צוות בונים ביתצוות המומחים - בונים בית

הי חברים,

לפני שבוע ערכנו הרצאה נוספת של קהילת בונים בית, הפעם ברעננה.

הפעם אירחנו את גלעד צימרמן, קבלן מפתח מאד מבוקש ובעל ניסיון רב שנים מאזור המרכז, הרבה זמן המתנו להרצאה של קבלן מפתח כזה לקהילה והיה קשה להביא אותו כיוון שהוא מאד עסוק עם לא מעט פרוייקטים במקביל אז המון תודה גלעד על הזמן שלך והתרומה לקהילה של בונים בית!

בהרצאה גלעד מספר על נקודות קריטיות בהתסכלות של קבלן עם ותק של יותר מ 20 שנה בשטח ומאות וילות.הכל בהסתכלות על מחיר ותקציב, מהי עלות בניית בית פרטי? מה מקפיץ לנו את התקציב או מוריד, איך לבחור קבלן אינסטלציה ואיזה צנרת. למה אלומניום מקפיץ לנו את התמחור? מרפסת חיצונית למה לוותר בגלל היוקר? למה חייב לבדוק את תנאי השטח לפני הבנייה, נקודות חשמל, כמה לעשות ולמה לא להשתולל, גדר חיצונית מתי לבנות ואיך? בנוסף גלעד דיבר גם על כל נושא הגגות ואיך זה משפיע על התקציב, איך לבחור קבלנים טובים, איזה בלוק לבחור? איטום לבית פרטי ואיזה שיטות קיימות ומה חשוב? בידוד מה לשים ? מה מבודד הכי טוב בגג? וכמובן איך כדאי לשלם לקבלן שלד או קבלן מפתח בתהליך בניית בית.

הכל במסגרת ה45 דקות שהוקצבו לו אז המון עוד חבר ונקווה לעוד סשיין כזה בקרוב על כל נושא בנפרד .

אז חברים הרצאה מאד חשובה עם הרבה נקודות סופר חשובות שתדעו לתהליך הבניה שלכם, במשקל רב על תקציב וכמה הוא חשוב להצלחת הפרויקט.

מה דעתכם? אשמח לשמוע את תגובתכם ושאלות שצצות לכם גם להגיב בחזרה במערכת התגובות מתחת לסרטון:

רכישות קבוצתיות לשלב תיכנון