אודות | בונים בית
  

אודות


החזון של בונים בית הוא להעביר את כל  הידע  הדרוש לבניית בית פרטי ולעזור לקהילת הבונים בישראל לחלוק ידע זה בכדי לבנות נכון ובהצלחה את ביתם הפרטי.

איך אנחנו מיישמים את החזון שלנו?

בונים בית מעלה מאמרי בניה, הרצאות מומחים, כנסים, וחוות דעת על מוצרי בניה לחברי קהילת הבונים הגדולה בישראל ובכך מאפשרת לכל בונה להגיע לבניית ביתו עם ידע רחב ונכון מצד אחד ומצד שני לחבר בין בונים בשביל שיתוף הידע והכוח הקהילתי לעזרה הדדית ולחסכון בעלויות הבניה.

הסיפור שלנו

תומר חן ריחאנה ,  הקים את אתר בונים בית בשנת 2012 לאחר שלא מצא מקור ידע  וחומרי קריאה כגון אופן ביצוע בניית בית ועלויות , מהן כוללות ? איך בכלל בונים בית ? מהם התהליכים? מהם העלויות? כל החיפושים הללו נכשלו לחלוטין והוא  לא מצא את מבוקשו, אז הוא פשוט למד לבד , לקח קורסים , נפגש עם קבלנים ופשוט נכנס לעובי הקורה בכל נושא הבנייה לפני שהתחיל את תהליך הבנייה בכלל. לאחר שלמד החליט להקים אתר זה כדי לשתף ולהוות מדריך ויומן בנייה עבור כל אלו שרוצים להתחיל לבנות ומאוד רוצים לדעת לקראת מה הם הולכים.  בכדי להגדיל את העזרה לעשרות אלפי בונים בחודש נפגש תומר בשנת 2014 עם רויטל הנדלר מי שהקימה ומינכלה את חברת AllJobs לכדי 250 עובדים כיום בכדי לשבת ביחד ולתת לקהילת הבונים וספקי הבניה כלי חדש במשק הישראלי שיעלה את רמת השרות והידע בתחום הבניה הפרטית. התוצאה, שידוך של רון בלסון שבנה בעזרת האתר את ביתו בעבר ואהב את הנתינה והידע שקיימים בו, עם רצון עז להגדיל את תחום הבניה עם ידע עמוק וניסיון רב שנים בתחום האינטרנט, פיתוח עסקי, טכנולוגי ומוצרי.  הקליק בין תומר לרון היה גדול לטובת הבונים והאתר, כך שהחיבור יצר בשנה האחרונה שינויים רבים שחלו באתר האינטרנט, בפעילויות בשטח לטובת הבונים כנסים הרצאות ושיתופי פעולה וכן עזרה גדולה לספקי השרות להעביר את המוצר שלהם לקהילת הבונים בפלטפורמת בונים בית וכך להגדיל את השרות הטוב לבונים. התווספו מאות קבלנים שנכנסו למערכת עם המלצות מבונים מהקהילה לטובת בונים חדשים ועתידיים. 
זו רק ההתחלה בנתינה הגדולה של חברת בונים בית שהפכה שוק שלם במדינת ישראל לטוב יותר.

 כיום,כחמש שנים אחרי, אתר בונים בית מרכז קהילה של 40 אלף בונים פרטיים בחודש באתר, בקבוצות הווטסאפ ובפייסבוק. האתר מעביר לכל בונה את מדריך הבניה השלם היחיד בישראל, מקשר אלפי בונים לקבוצות ווטסאפ בכל אזור בישראל, מפיץ כתבות מומחים כנסים והרצאות אשר בהם משתתפים הספקים הטובים בשוק כגון איטונג  בלוקל פזקר ועוד רבים. האתר מהווה נקודת תמיכה וחיבור בין כל הבונים בישראל והפך לקהילת בונים תומכת ועוזרת אשר לבסוף הופכת את תהליך הבניה המתיש לחוויה חיובית ואפשרית.

צוות בונים בית:

תומר חן ריחאנה ,בן 39  , נשוי ואב לשלושה ,מהנדס תקשורת במקצוע ובעל תואר שני במנהל עסקים. מנהל את כל התחום המקצועי, תמיכה בקהילת הבונים בכל המדיות 24-7. ריכוז הטבות מול ספקים, ריכוז קבלני איכות והגדלת העזרה לקהילת הבונים בכל שניה במהלך היום והלילה ואפילו יותר. תומר מהווה מנכ״ל משותף בחברה  אשר גדלה מיום ליום באופן גורף. 


רון בלסון,  בן 41, בזוגיות ואב ל4 ילדים, מהנדס מחשבים במקצוע, בעברו סמנכ״ל טכנולוגיות ומוצר ומשנה למנכל באתר Alljobs.co.il וכן ב Nana10.co.il ומנכ״ל יזם בסטארטאפים בעברו,  רון מתפקד כמנכ״ל משותף ואחראי על כל פעילות הצד הטכנולוגי והפיתוח העסקי והשיווקי באתר למען הבונים ובשבילם עם ניסיון של למעלה מ16 שנה בתחום האינטרנט, פיתוח טכנולוגי שיווקי וניהול מוצר ושרות.מיטל דוק, בת 38, נשואה ואם לשלוש, בוגרת היחידה ללימודי חוץ של הטכניון לעיצוב פנים והום סטיילינג. עבדה בעברה שנים רבות במועדון "חבר" צרכנות במחלקת הפרסום וכן כאחראית בתי עסק וכרטיסי אשראי. משמשת כיום כמנהלת האדמינסטרטיבית, השרות וקשרי לקוחות בבונים בית ומביאה עימה המון ניסיון בתחום השיווק, הפרסום ובתחום הפיתוח העסקי.