סיגל בן נון - אדריכלית | בונים בית
" כשנפגשנו עם סיגל לאחר שכבר נפגשנו עם מספר אדריכלים אז ממש התחברנו אליה ולראש שלה , באותו היום כבר שירטטה לנו סקיצה וראינו שהיא מדברת לאופי שלנו מבחינת הבית. התכנון שלנו לקח המון זמן בגללי כיוון שלא התפשרתי על הזמן של התכנון והיו לנו המון סקיצות שהשתנו על הדרך , גיליתי אדריכלית מקסימה , סובלנית , פסיכולוגית לעיתים :-) , בסוף הגענו לתיכנון מוסכם על כולנו , ליוותה אותנו במהלך כל הדרך גם במועצה וגם בשטח מול הקבלנים , פתרה בעיות בנייה ומבינה בנייה גם כן ומחוברת לשטח בצורה מאוד טובה. בסופו של דבר קיבלנו בית יפה שתוכנן עפי התקציב שהגדרנו לה מראש , בית פרקטי שאנו מאוד מרוצים ממנו גם מבחינת הגינה וגם התכנון הפנימי. ממליץ בחום!
תומר חן ריחאנה - חדרה
" התלבטנו רבות, לפני שהתחלנו לבנות את ביתנו, אם לקחת ליווי אדריכלי. מדובר בבית של פרוייקט קבלני בבניה משותפת בקיבוץ, הדגם נבחר והיינו צריכים לעשות רק כמה התאמות, שנראו קטנות. פגישה מקרית עם סיגל, שכנעה אותנו לא לצאת למסע הזה ללא ליווי. סיגל הקשיבה והלכה איתנו. מסביב שמענו מעצבים ואדריכלים בונים בתים המתאימים לטעמם ולא לטעם בעליהם. "כן, זה יקר, אבל המעצבת שלנו מתעקשת ולא מוכנה לוותר". לנו היו רעיונות שאחרים הגיבו מיד בתמיהה, אבל לא סיגל. למשל גג כחול, מטבח טורקיז, אמבטיה פתוחה לחדר וסלון לא גדול. סיגל תמיד אמרה: "תסמכו על הטעם שלכם ואם אתם אוהבים צבע מסויים, אז הוא לא ימאס עליכם וגם קטן ואינטימי זה יפה". היא הלכה עם הרצון שלנו לעצב בית שמתאים ברוחו לקיבוץ: נקי, אינטימי, כייפי, לא יומרני, פשוט ופונקציונלי אך עם קוים מקוריים, המייצגים את הטעם שלנו לחפצים ישנים, משופצים, לתחושה שיד אומן נגעה בבית, לבוהמייניות מסוימת ולמקוריות. סיגל דאגה להשאיר אותנו בתקציב יחד עם החלומות שלנו. היא לא נשארה ליד שולחן השרטוט אלא הגיעה לשטח, בדקה, וידאה, דיברה עם הקבלנים והפועלים וידעה להיות קשוחה כשצריך. הרישום והתיעוד שלה עזרו מאוד לסיום נעים של הבניה. זה היה מסע לא פשוט, אך לשמחתנו עשינו אותו עם מדריכת דרך מסורה, קשובה ויצירתית וגם קיבלנו שלט כניסה יפה עשוי עבודת פסיפס בעיצובה ובביצועה.
משפחת דיין - קיבוץ רגבים
" היה לנו כיף גדול לעבוד איתה על שיפוץ הבית שלנו. חששנו מאוד מן המעבר של 5 נפשות מבית של 180 מ"ר לבית של 90 מ"ר, אבל היא הצליחה ליצור בית שסיפק לנו את כל הצרכים היומיומיים. היתה קשובה לצרכים ולשגעונות שלנו והתאמה לדרישות שלנו תוך התעקשות ועמידה על דברים הכרחיים שהיא ראתה ואנחנו לא.
משפחת גינזבורג - מושב אמץ
" לפני כשנה העתקתנו משכננו מבית המועצה האזורית עמק חפר לבניין משרדים חדש. כל מי שנכנס למשרדים החדשים שלנו מתפעל מיופים ומן האווירה הנעימה בהם. נהנינו לעבוד איתה על תכנון המשרדים ולראות אותה מטפלת בכל קשת הנושאים, בחירת חומרי הגמר, העיצוב, הפתרונות הטכניים, בחירת הריהוט הנכון, פתרונות אחסון ואפילו השלטים שליד החדרים וידיות הדלתות. ראינו את העבודה שלה מול הקבלנים ואת ההקפדה על הביצוע הן מהפן הטכני והן מהפן העיצובי. אנחנו מרוצים מההקשבה לצרכים של כל אחד מאיתנו, המנכ"ל, המזכירות ואנשי מחלקת הרווחה של המועצה. השיתוף שלנו בהחלטות, יחד עם ההקפדה שלה עד הפרטים הקטנים, הביאו את המבנה למה שהוא, מקום עבודה נעים ומכובד. בהחלט נשתף פעולה בפרויקטים בעתיד.
יצחק גניגר - עמק חפר
phone0503112883
סיגל בן נון - אדריכלית

בארי 11 בת חפר

איש קשר: סיגל בן נון - אדריכלית 0503112883 אתרפייסבוק