איאד סכס בע״מ (קבלן שלד-מפתח ופיקוח) | בונים בית
" איאד בנה לי את הבית בראש הנקרה לשביעות רצוני,איש ישר,נאמן,תמיד זמין ומקצועי
יעל - עכו - נהריה
" איאד בנה לי חדר בטחון. העבודה מקצועית ברמה גבוהה. קשר אישי טוב מאד.
טוביה ליבנה - עכו - נהריה
" "הגון וישר עומד בתוכנית. הביא בעלי מקצוע טובים וישרים הייתי עובד איתו בכיף שוב"
חגי אלון - כרמיאל והסביבה
" איאד היה מפקח הבניה שלנו. אנחנו בנינו בית בקיבוץ גשר הזיו בזמן שגרנו בהרצליה. הוא טיפל בפרוייקט מ א' ועד ת' לשביעות רצונינו המלאה. הביא אנשי מקצוע טובים ולקח אחריות על כל מה שהם עשו. תמיד היה זמין עבורנו ונתן מענה לכל בעיה שהתעוררה במהלך הבניה. גם אחרי המעבר לבית אני מרגישה שיש לי כתובת לפנות אליה עם כל בעיה או שאלה. איש מקצוע מצויין, אמין ומדוייק. ממליצה עליו בלב שלם!
דליה שני ברייר - מושבים בצפון
" "חוויה מצויינת, קבלן יסודי ואמין מה שנסגר מראש זה בדיוק מה שהיה בסוף. אנשי מקצוע מעולים (שלד, חשמל, טיח, ריצוף, רובה וכו') אנחנו בנינו עם פינות מעוגלות ואנשי הטיח היו פשוט מעולים. החלטנו על קבלן מפתח מתוך רצון לשמור על מסגרת תקציב ברורה מראש וכך היה. איאד היה גמיש עם הרצונות שלנו והיה לו מאוד חשוב שנהיה מרוצים ומסופקים מהעבודה. ממליצים מאוד.
כרמית וצפריר פלג - גליל ועמקים
" קבלו מפתח לתוספת בניית ממד הגדלת חדר וכניסה.עובד עם בעלי מקצוע ברמת ביצוע בסטנדרט גבוה.עמד מאחרי כל סיכום חתום ושינויים תוך כדי ביצוע בהסכמה. אדם ישר עומד בהבטחותיו בזמני הביצוע. בקיצור לי היתה חוויה במובן הטוב לעמוד מולו וממליץ עליו בחום!
מיקי שחר - עכו - נהריה
" היה כיף לבנות את הבית בזכות איאד
דויד - כרמיאל והסביבה
" "פיקח על בניית הבית שלנו בטלאל. אדם ישר וחרוץ, הקפיד על הפרטים הקטנים והתוצאה מושלמת. ממליצים בחום! מוזמנים לראות.."
אבי גבאי - גליל ועמקים
" "מפקח שהוא גם מהנדס בניין, נתן פתרונות הנדסיים, אמין זמין לכל שאלה ובקשה. איאד המליץ על קבלנים מהשורה הראשונה. עם איאד עברתי את תהליך הבינה כחוויה"
אדי זרך - מושבים בצפון
" שימש כמנהל ומפקח פרוייקט הבניה. עושה את העבודה מצוין. בזכות היותו מהנדס בניין יודע לתת פתרונות כאשר נתקלים בבעיות תוך כדי בנייה. מקשר עם קבלנים שונים בעלי מקצוע טובים מאוד כגון, קבלן שלד, חשמלאי, אינסטלטור ועוד. דואג שעבודה תתבצע בצורה טובה ומשביעת רצון ובמחירים סבירים. בקיצור אני מאוד מרוצה!
תומר רוכל - עכו - נהריה
" חוויה מצויינת, קבלן יסודי ואמין מה שנסגר מראש זה בדיוק מה שהיה בסוף. אנשי מקצוע מעולים (שלד, חשמל, טיח, ריצוף, רובה וכו') אנחנו בנינו עם פינות מעוגלות ואנשי הטיח היו פשוט מעולים. החלטנו על קבלן מפתח מתוך רצון לשמור על מסגרת תקציב ברורה מראש וכך היה. איאד היה גמיש עם הרצונות שלנו והיה לו מאוד חשוב שנהיה מרוצים ומסופקים מהעבודה. ממליצים מאוד.
כרמית וצפריר פלג - גליל ועמקים
" מאוד נעים לעבוד מולו. אנשי מקצוע איכותיים.ונחמדים.
אורגד פרייזר - עכו - נהריה
" מדהים, היה מפקח שלי, בדיעבד חבל שלא לקחתי אותו גם כמהנדס הבניין. התחלתי בלי מפקח. ממש עם התחלת היסודות הקבלן שלד התחיל לשחק איתי, הבנתי שאני צריך מפקח. אני שכיר. לקחתי את איאד ומאז הכל זרם מעולה. באמת על הכיפק. חבל שלא לקחתי אותו כמהנדס. חבל על הזמן כבן אדם, תמיד בפרטים הקטנים בבעלי מקצוע. בחירה הכי טובה שעשיתי בבניה וזה אני אומר אחרי התהליך. מוזמנים לבוא לראות את הבית ולדבר ולקבל עוד המלצות.
אבי גבאי - טלאל
" בבית הבא שלי בונה רק איתו, אני יבנו איתו לא רק בכל מפקח אלא קבלן מפתח! אפילו שהוא לא זה המצב. קודם כל הוא מהנדס. הוא מבין בניה, מה נכון ומה לא נכון. הוא לא מתייעץ אם אחרים הוא יודע!. הוא מציג לי את הדרכים לפתרונות מציג דרכים ארוכות ויקרות וגם זולות שאבחור, הוא מציע. גם שמסבך אותו. מאד אהבתי לעבוד איתו. אין אצלו שישי שבת. תמיד נמצא תמיד עונה בכל שעה. זה נדיר. עמד בתקציב בזמנים, התחלתי לבנות ותוך 7 חודש הייתי בבית בזכותו! עד היום אני מתקשר לשאלות של נוף לישוב והוא עוזר.. איש מדהים! מאד כיף והכי חשוב מה שהוא אומר ״עלי״ אני מטפל , זה סגור זה מילה. המלצה הכי טובה שתוכלו לקבל זה הוא. תוכלו לשוחח איתי על כל שאלה. ואשמח לתת טיפ מהבנייה שלי: שלמו יותר לאדריכל למפקח ותקבלו את הבית הטוב ביותר!
דרור ליאור - עצמון
phone0503112869
איאד סכס בע״מ (קבלן שלד-מפתח ופיקוח)

אבו סנאן

איש קשר: איאד סכס מפקח 0503112869