מורן נתיב עיצוב פנים | בונים בית
" מעצבת פנים מוכשרת מאוד שנפגשתי איתה עקב המלצות רבות בשנתיים האחרונות , תמיד נותנת שירות מדהים עם פתרונות עיצוביים יפים מאוד !
תומר חן ריחאנה - חדרה
" "את מורן פגשנו בעיצוב של דירת הארבעה חדרים הראשונה, שבה מורן עשתה עיצוב פנים. בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה, תקציב נמוך יחסית הצליחה להגיע לתוצר מצויין. וכעת בשלב התכנון של הבית הפרטי הצליחה לעזור לנו בתכנון לחשוב על מה אנחנו צריכים, ולהתאים לנו את הבית יחד בשיתוף פעולה עם האדריכלית. החשוב ביותר היה לנו הוא עמידה בלוחות זמנים, וזמינות. מומלצת בחום!!!"
צחי רז - באר שבע והסביבה
" שלום! אנו בסיום תהליך תכנון בניית בית קרקע כאשר מורן בתחילת דרכה איתנו ועד כה ב"ה אנו מאוד שבעי רצון. מורן מהווה אוזן קשבת ומייעצת להתלבטויות שעולות בתכנון, בסבלנות רבה תוך מתן חיווי דעת מקצועית מאוד. היא בעלת חשיבה יצירתית מאוד ושוקלת את כל ההבטים בתכנון. חברנו אליה כיון שאהבנו את הסגנון העיצובי ואת הגישה הנעימה, הסבלנות הרבה ונכ וד לדעתינו והתחושה שהיא משתדלת מאוד עבורינו שהתוצאה תהיה לשביעות רצוננו המלאה . ממליצים בחום!
דורית צברי - השפלה
" שמי רינת ואני ובעלי בהליך בניה בישוב מיתר. בהתרגשות גדולה שכרתי את שירותי העיצוב של מורן. החלטה זו נבעה ממשיכה מידית לסגנון העיצובי הייחודי שלה. האוירה המורגשת ממנו היא של עיצוב מודרני, המשרה תחושת חמימות תוך כדי ניצול חכם ומקסימלי של הבית שמאפשר מרחב נעים ונוח. כמו כן, חשוב לי לציין את היחס האישי, ההקשבה שנותנת מורן לצד מקצועיות, אחריות, מסירות לפרוייקט והיכולת להבין בדיוק מה רצינו ולהגשים בפועל את החלום העיצובי שלנו.
רינת שחל - מיתר
" גרמה לכימיה טובה ביננו. היתה מאוד קשובה ומתאימה את רצונותינו אך לרגע לא מוותרת על עקרונות המקצוע שבסוף יצאו לשביעות רצוננו. מורן מייעצת בחוכמה ובהתאמה והתוצאה- מראה נקי, חמים, מרווח וללא עומס יתר. ליותה אותנו בכל השלבים, החל מהדמיות של כל קטע, יישום בבנית קיר הרכבת בריקים בקיר הטלויזיה ועד לרכישת המוצרים. עשתה את כל השלבים ברוגע ובחן ובהתאמה לתקציב. ממליצה בחום להפגש עם מורן ולהבין עד כמה כל מילה בסלע
חדד - בארשבע
" "מעצבת פנים מוכשרת מאוד...! נעימה, סובלנית וקולעת בול...!!! ממליצים בחום לפגוש אותה ולהתרשם... בהצלחה...."
יאיר - בארשבע
phone0506560535
מורן נתיב עיצוב פנים

הפלס 5, באר שבע

איש קשר: מורן נתיב עיצוב פנים 0506560535 אתרפייסבוק