בדק בית NDT LAB | בונים בית
" אנחנו רוצים להודות לחברת NDT-LAB על שירות בדק בית מקצועי, מדויק ומסור. סימנו לבנות את ביתנו הפרטי הראשון, לאורך כל הדרך הרגשנו שאנחנו לבד מול הקבלנים והמבצעים הנוספים עד שפגשנו את מהנדסי NDT-LAB, זו הייתה הפעם הראשונה שהרגשנו שיש חברה הדואגת אך ורק לאינטרס האישי שלנו ומתפקידה לבדוק את הבית בצורה הכי אובייקטיבית ומקצועית שניתן. בסוף הבדיקה קיבלנו דו"ח הנדסי שריכז את כלל הליקויים הקיימים בביתנו החדש, הסתבר שנמצאו ליקויים בעשרות אלפי שקלים. שוב תודה על הזמינות והפניות. ממליצים בחום! בברכה משפחת מערבי
משפחת מערבי -
" חברת NDT-LAB ביצעה עבורי סריקת מבנה לשחזור תוכ' קונסטרוקציה למבנה מסחרי בפ"ת. ברצוני לציין לטובה את שירותיה של החברה אשר ביצעה את העבודה בצורה מקצועית ומעמיקה. הבדיקה בוצעה בשיתוף פעולה מלא יחד עם תיאום השוכרים בנכס לטובת קבלת מסקנות מרביות בנושא קונס' המבנה. תודה ובהצלחה בהמשך,
ויקטור בר -

שלום חברים,

גאים לשיתוף פעולה עם חברת NDT-LAB מתמחה בבדיקות מבנים חדשים ויד שניה, בעזרת מכשירים טכנולוגיים מהמתקדמים בתחום. תהליך הבדיקה מלווה בייעוץ הנדסי, ביקורת ומדידה על-פי התקנים הישראלים לתכנון ובניה. 

כמו שאף אחד מאיתנו לא מוותר על בדיקת רכב אז על אחת כמה וכמה כשאתם קונים דירה או סיימתם לבנות ואתם צפויים לשלם את היתרה לקבלן.

הבדיקה היא ניטראלית לחלוטין!!!

אל תסמכו על המזל, רק בדיקה מקצועית תאתר ליקויים ותמנע מכם אכזבה ועוגמת נפש!

  • בדיקת מבנים בחברת NDT-LAB תאתר את כל ליקויי הבנייה, גם את אלו שלא נראים בגלוי. מהנדסי החברה רכשו ידע וניסיון רב שנים והם מצוידים באמצעים טכנולוגיים חדישים שיאתרו כל סוג של ליקוי בנייה.

  • כאשר אתם קונים דירה מקבלן או בונים עם קבלן מפתח או בכלל חילקתם קבלנים ומפקח , אתם רוצים להאמין כי אתם בונים או קונים דירה מושלמת ותקינה. אך רק בדיקה מקצועית תוודא כי הקבלן אינו מסתיר מכם ליקויי בנייה ואתם מקבלים את מה שהובטח לכם בעת חתימת החוזה. אם יתגלו ליקויי בנייה בדירה, הדו"ח ההנדסי שתקבלו מהחברה יאפשר לכם  להוכיח לקבלן כי בדירה התגלו ליקויי בנייה ולדרוש את התיקון שלהם. הדו"ח שתקבלו יסייע לכם לנהל מו"מ עם הקבלן כחלק מתהליך הגישור ויהווה גם אסמכתא משפטית בעת הצורך.

  • בעת קניית דירה מיד שנייה, בדיקת מבנים תחסוך מכם כסף רב ותאתר ליקויי בנייה שבעל הנכס ישאף להסתיר מכם. דירות עם ליקויי בנייה הן דירות שאפשר לקנות במחיר נמוך יותר ממחיר השוק. בדיקה מקצועית תסייע לכם להעריך את שווי הנכס ובמקרים רבים אף להחליט האם כדאי לקנות את הדירה או לא.


״אנחנו רוצים להודות לחברת NDT-LAB על שירות בדק בית מקצועי, מדויק ומסור. סימנו לבנות את ביתנו הפרטי הראשון, לאורך כל הדרך הרגשנו שאנחנו לבד מול הקבלנים והמבצעים הנוספים עד שפגשנו את מהנדסי NDT-LAB, זו הייתה הפעם הראשונה שהרגשנו שיש חברה הדואגת אך ורק לאינטרס האישי שלנו ומתפקידה לבדוק את הבית בצורה הכי אובייקטיבית ומקצועית שניתן. בסוף הבדיקה קיבלנו דו"ח הנדסי שריכז את כלל הליקויים הקיימים בביתנו החדש, הסתבר שנמצאו ליקויים בעשרות אלפי שקלים. שוב תודה על הזמינות והפניות. ממליצים בחום! בברכה משפחת מערבי ״


מה אנחנו צריכים לבדוק בתהליך הבניה?

ליקויים בשלד (סדקים, עקמומיות בקירות ועוד.. ( | בעיות איטום בעיות רטיבויות )גלויה ונסתרת( | אינסטלציה | חשמל )ויזואלי ותרמי) עבודות נגרות | עבודות מסגרות | טיח וצבע | עבודות חיפוי אבן עבודות אלומיניום | גג רעפים | חצר חניה ופיתוח | עבודות גבס עבודות ריצוף )פגמים בריצוף, אריחים בולטים\שקועים, חללים בריצוף, רובה ועוד...)

חוות דעת מקצועית על הנמכת ריצפה ושבירת קירות פנימיים. חוות דעת זו מתבססת על בדיקות ויזואליות של המהנדס\המומחה ונעשית תוך שימוש במכשור טכנולוגי מהמתקדמים בתחום. מהנדסי\מומחי NDT-LAB ימליצו על בדיקות מעבדה על פי הצורך. 

 בסוף הבדיקה תקבלו דו"ח מהנדס המציין את כלל הליקויים שנמצאו בדירתכם והערכת עלות תיקונם. הדו"ח הינו קביל משפטית! 

הרשמו בטופס לקבלת הסבר מפורט  עם 15% הנחה לקהילת בונים בית על המחירון המצורף כאן למטה.

המחירים אינם כוללים מע״מ.


הנרשם הראשון בדיקת בדק בית אחת חינם!

כי יחד נגשים את החלום  וגם נבדוק טוב טוב שלא עבדו עלינו.  שווה כל פרוטה! וחשוב!

phone
בדק בית NDT LAB

רח' אונקלוס 4, פתח תקווה

איש קשר: אנטון דריזאתר