אינדן תעשיות בע"מ - שלדי פלדה דקי דופן בייצור ממוחשב | בונים בית
" קודם כל מדובר באיש מדהים!!!! אחרכך מדובר במקצוען אמיתי ונתינת שירות ברמות הגבוהות ביותר ! אם תיקחו אותו עבור הבית שלכם , הרווחתם !
תומר חן ריחאנה - חדרה
" שרות מעולה ,תמיד זמין לשאלות ,כל מה שצריך,שיטת בניה מדוייקת וחזקה.אפשריות אינסופוית מבחינת תכנון אדריכלי,גמר חיצוני ופנימי ובידוד.
אייל - אזור דרום
" ערן בראש ובראשונה בן-אדם! ומי שמתעסק קצת בבניה ושיפוץ יודע שבתחום הזה קשה למצוא בעלי מקצוע איכותיים - שיהיו גם מקצועיים וגם אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם שיתנו תשובות, פתרונות, שיענו לכם, יקשיבו, יחזרו אליכם כשיגידו שחוזרים, יקחו אחריות אם היו בעיות בדרך, בקיצור - הגענו לערן דרך המלצה, ונהננו מכל רגע. מקצועי, אמין, נחמד והעיקר יש עם מי לדבר, בכל בעיה שצצה. מומלץ!
מאי ואהוד צור - פתח תקוה והסביבה
" מקצועיות ויצירתיות
סיון אלוני - גליל ועמקים
" התהליך היה מעולה , אינדן היו נהדרים! המוצר היה מצוין המחיר היה הגון , היכן שהיו בעיות הוא לקח אחריות ונתן פתרונות והיה תותח לכל אורך הדרך !!!
איתמר רז - מושב רמות
" בניתי בית בבניה עצמית עם אינדן כספקי שלד פלדה דקת דופן,אבל בפועל קיבלתי תמיכה ויעוץ מהשלב התיכנוני ועד הגמרים . אינדן מבינים בכול תחומי הבניה הקלה, מהשלד החיפוי והאיטום . העבודה מול ערן מלאה אותי בביטחון שאני עושה נכון ,ושהכול פשוט ולא מפחיד . כל דבר שהובטח לי התבצע בדיוק כפי שהובטח, כל החומרים הנלווים הגיעו מראש. ערן עזר לי אפילו בכלי עבודה שנזקקתי בזמן הבניה. בקיצור כל מי שיש לו ראש פתוח ולא מקובע על בטון ובלוק חייב לעצמו לפגוש את ערן מאינדן ולהתרשם בעצמו מבן אדם וחברה שאפשר בעזרתה לבנות בית לבד. מומלץ בחום!
אסף דניאלי - מרחביה
" אלוף! מהחברה המובילה בארץ בתחום הבניה המתקדמת , מי שרוצה תהליך איכותי וחיובי אז בהחלט לקחת את אינדן בחשבון. בהצלחה חברים!
תומר חן ריחאנה - חדרה
" בניתי ברמת הגולן ,היה תהליך מדהים לגמרי עם ערן ! ליווה לכל אורך הדרך משלב התכנון ובכלל ,הוא היה נכון לקבל אותי בכל רגע לשאלות ותמיד הגיע מתי שאמר שיגיע , כל הזמן הוא עדכן על הדרך והוא היה צמוד לכל אורך התהליך ללא שום עיכובים , נתן פתרונות חכמים לכל הדרך ….. ממליץ בחום רב !
אורי נוימן - רמת הגולן

החברה הוקמה בשנת 1998 ומתמחה בפתרונות ויישומים טכנולוגיים מתקדמים לענף הבניה.

המנכ"ל ארווין שילינגר פועל בתחום זה החל מ 1985- וצבר ניסיון תוך ביצוע פרויקטים רבים ויוקרתיים.

המשרד הינו משרד התכנון היחידי בארץ אשר תחום התמחותו הבלעדי הינו תכנון פיקוח וביצוע

מערכות חיפוי וקירוי בתליה יבשה (ventilated facade) בכל סוגי הציפויים : אלומיניום, אבץ, נחושת,

עופרת, טרה קוטה, עץ פרודמה, אמאיל ואבן.

המשרד מתכנן ומבצע חיפויים למבנים ציבוריים, מסחר, ובניה פרטית- ע"י מערכת מחשוב ייחודית

לתכנון מערכות החיפוי הכוללת תוכנת D3 לבניית דגמים ואלמנטים מרחביים ומספק פתרונות

לקירות מסך, חזיתות וגגות בטכנולוגית תלייה חדשנית וחומרים מתקדמים.

החל משנת 2005 הצטרפה אינדן למהפכת הבניה הירוקה בשימוש בשלדי פלדה דקי דופן בייצור ממוחשב. אנו מבינים את החשיבות הערכית והכלכלית של בניה ירוקה וכי זהו התחום החשוב, המתפתח, המתקדם והמשפיע ביותר בענף הבניה.

יתרונות השימוש בשלדי פלדה דקי דופן מאפשרים בניה איכותית, מתקדמת ובעיקר ירוקה יותר ומעמידה את החברה בחזית הענף.

גם היום, ממשיכה החברה בחיפושיה אחר חומרים, שיטות וטכנולוגיות חדשות, אשר ימשיכו וישפרו את האיכות, המהירות והקיימות של הפרויקטים שתבחר לבצע.

מנהלי החברה מאמינים כי הדרך הנכונה היא דרך הקיימות, וכי השקעה בפיתוח, לימוד מעמיק והתמחות בנושא הבניה הירוקה, יביא את הענף לשינוי תפיסתי בשנים הבאות ויאפשר חיים בעולם מקיים יותר לדורות הבאים.


phone0503112859
אינדן תעשיות בע"מ - שלדי פלדה דקי דופן בייצור ממוחשב

Bnaya, Israel

איש קשר: ערן פלקס אינדן תעשיות בע"מ - שלדי פלדה דקי דופן בייצור ממוחשב 0503112859 אתר