אופק נ.ר קבלן שלד/מפתח | בונים בית
" מבסוט עד השמיים, ניקיון אתר הבנייה, זמנים, תשלום, אני בדרך כלל מאד ביקורתי אבל מרוצה מאד. קיבלתי המלצה חמה עליו וזה מה שעשיתי.
טל ביתן - יושיביה
" בסך הכל החוויה הכללית הייתה בסדר. מהלך עבודה היה תקין. כבר המלצתי עליהם. אנחנו גרים כבר שנה בבית והכל פיקס. יש לי חברים שאני שומע מהם שיש להם נזילות, התפוצצויות וכו' ואצלנו הכל בסדר גמור.
איתי כץ - אשקלון
" .מקצוען ואדם מיוחד במינו
שירה רבוח - חצב
" ליוויתי אותם בפרויקט, שירות ברמה גבוהה ביותר, רמת הביצוע שלהם אין דברים כאלו, יסודיים מאד. המחיר הוא זול ביחס למה שהם מספקים ונותנים מבחינת האיכות של העבודה.
רפי נעמן - נתיבות
" נ.ר אופק חברה לבניין שבראשה עומד האחד והיחיד איציק בן דוד,איש מדהים. עבודה ברמה גבוהה מאוד,כל זמן העבודה היה קשוב לכל רצוננו וכל שינוי קיבל באהבה וחיוך. ממליצים מאוד מאוד למי שרוצה לבנות בית בלב שקט ולהיות בטוח. תותחים!!!
שירה ומאיר רבוח - דרום
" מדובר בקבלן תותח ! אמין ומקצועי מאוד והכי חשוב הוגן ביותר.
עוזיאל חדד - בארשבע3

בונים יקרים ,

תכירו את איציק מנכ״ל חברת אופק נר הנדסה.

יש לי הכבוד להכניס אותו לרשימת מומלצי הזהב של בונים בית .נפלאים!

כל לקוח שיגיע דרך בונים בית יקבל דלת כניסה לבית מתנה בשווי של עד 7,000 ₪ לבחירת הלקוח!


אופק נ.ר עבודות הנדסיות בע"מ היא  חברה בבעלות משפחתית עם ניסיון של למעלה מ–35 שנה.

לאופק תקן  ISO 9001:2008 ואישור קבלן מוכר לעבודות בסיווג 200  ג'3, 100 ג'1 ו-400 ב'1.

אופק מציעה שירותים מקצועיים בכל תחום התשתיות והבניה, כולל מתן פתרונות עבור שכונות שלמות - מעבודות התשתית והפיתוח הראשוניות, ועד לעבודות הגמר ומסירת שכונה מוכנה לאכלוס.

החלה את דרכה כחברה לעבודות עפר, פיתוח תשתיות וכבישים וכיום עוסקת בפרויקטים בכל תחום ההנדסה האזרחית

 

אבני הדרך שלאורם חברת אופק צועדת הנם  מתן פתרון כולל לבונים בישראל, תוך שימת דגש על מתווה בנייה ברמה מקצועית גבוהה ואמינה, לאורך כל שלבי הבנייה הלקוח נמצא תמיד במרכז, מעורה מעודכן ומלווה באופן אישי לאורך כל תהליך הבניה לשביעות רצונו המלאה .באופק  מבינים את גודל האחריות הלחץ המוטל על הבונים לקראת ולאורך תהליך הבניה, מבחינת המימון, מבחינת לחץ קבלת ההחלטות, לוחות זמנים, כמות גורמים מעורבים וכמות אינפורמציה רבה, לכן אופק חרטה על דגלה עקרונות בסיסיים אשר מלווים אותה : יושרה ואמינות, מקצועיות ללא פשרות, יחס אישי ואדיב, נינוחות וחווית בניה רגועה ונעימה בכל עת ולאורך כל תהליך הבנייה משלב התכניות ועד לסיום.

 

אופק מאמינה כי הצלחת הפרויקט תבוא במעורבות אישית וישירה של מנהליה בפרויקטים החל מהתחלה ולאורך כל הדרך וזאת על מנת לוודא את הצלחת הפרויקט ועמידתו ביעדים שנקבעו.

 

אופק עובדת עם חומרי גלם על פי התקנים הנדרשים ומקפידה לעמוד בסטנדרטים של ביצוע גימור ולוחות זמנים מהגבוהים ביותר בענף.

 

לרשותכם לכל שאלה, אל תהססו להתקשר, ישמחו להבהיר כל דבר ואף להפגש עמכם ככל שיידרש.

 

חברת אופק נ.ר קבלן מוסמך ורשום כדרוש על פי כל דין לרבות על פי חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות תשכ"ט - 1969, והינה בעלת הכישורים, המיומנות, הידע המקצועי, הטכני, והארגוני והפיננסי וברשותה כח האדם, האמצעים והמכשור הדרושים לצורך ביצוע כל התחייבויותיה על פי החוזה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 

phone0723929615
אופק נ.ר קבלן שלד/מפתח

רחוב לונדון 1 שדרות

איש קשר: איציק בן דוד 0723929615 פייסבוק