אלה פרויקטים ניהול ופיקוח בניה | בונים בית
" מפקח מומלץ בחום , מאושד דואג לאינטסרס של הבונה , מגיע באופן יומי לאתר , לא מחפף ומאוד אסרטיבי עם הקבלנים , דואג ללקוח לאיכות גימור הכי גבוהה שיש . כן יירבו. אמינות ושירות מנצח!
תומר חן ריחאנה - חדרה
" מהפגישה הראשונה שלנו עם עידן הוא הפגין מקצועיות גבוהה ביותר, מבוססת נסיון מוכח ומורגש, יכולת ניהול והובלה גבוהות ביותר, מגדיל ראש ובעיקר שותף מלא לבניית הבית ולכל התהליך מסביב כאילו בונה בית לעצמו, הלוואי וכל אנשי המקצוע היו כמותו:) מומלץ מומלץ מומלץ👍🏻👍🏻👍🏻
ליאור - צפון
" עידן אמין, זמין, נאבק בשבילך, מלווה אותך כל הדרך. סיים לפני המועד!
סער - צפון
" -ממליצה בחום! בעל מקצוע, אמין מסודר דייקן וקפדן. עזר לי המון בשיפוץ הבית שעשיתי.
דפנה - צפון
" -עידן מעולה ...קצת יקר אבל מאוד מקפיד. אוהב לעבוד עם החברה שלו ..
הילה - צפון
" -עידן ליווה אותנו בתהליך בניה מורכב וממושך ויש לנו רק מילים טובות וחמות לומר עליו. מבחינת יחסי אנוש הוא מצוין. זמינות גבוהה (בכל שעה ולכל שאלה), תקשורת פתוחה, סבלנות רבה ומסירות יוצאת דופן. באופן כללי פשוט מאוד נעים לעבוד איתו. מבחינה מקצועית הוא נכס. מעקב ושמירה על התקציב והזמנים ומעורבות ודאגה לכל פרט מגדול ועד קטן. הוא השיג עבורנו הצעות מחיר אטרקטיביות, הביא אנשי מקצוע מעולים ופיקח עליהם באופן דקדקני תוך הקפדה על איכות ורמת גימור מושלמת. בתור אנשים ללא כל ניסיון או ידע בתחום, הרגשנו שיש מי שמכווין אותנו, שדואג לנו וששומר עלינו מטעויות. לא יודעת איך אפשר לבנות בית בלי ליווי של עידן, בטוח שאנחנו לא היינו יכולים!
עינב נתן - צפון
" ממליץ בחום רב
איתמר מנוחין - צפון
phone0723929658
אלה פרויקטים ניהול ופיקוח בניה

איש קשר: עידן צנסי 0723929658