ליאור גל פיקוח ניהול וליווי פרויקטים | בונים בית
" ליאור פשוט נפלא. מסודר, מאורגן, תמיד זמין, תמיד קשוב ומצליח לנצח על קבלני המשנה הרבים הקשורים לבנייה בצורה נעימה ומקצועית. הפקדתי בידיו את פרויקט בניית הבית שלנו בלב שלם ולא יכולתי להיות מרוצה יותר ושלמה יותר עם ההחלטה הזו.
טל גולן - פתח תקוה והסביבה
" פגשנו את ליאור כשחיפשנו מפקח בניה. השירות והמקצועיות שקיבלנו היו ברמה גבוהה מאוד. הרגשנו שניתן לסמוך עליו ב100% . יודיע להוביל ולעבוד באסרטיביות והוגנות הן עם הלקוחות והן עם הספקים. ממליצים בחום !
נועה - מושבים במרכז
" "חיפשנו הרבה זמן מפקח אמין. למזלנו, זוג חברים המליץ לנו עליך וכבר בפגישת ההיכרות הופתענו לטובה. המחשבה על כל הפרטים החל מהקטנים ועד הגדולים, הסדר והארגון, השקיפות והזמינות שלך הם שהביאו להצלחה בבניית ביתנו. ליאור, רצינו להודות לך על כל הזמן שהקדשת לנו, על ההקשבה, הקפדנות והאמינות ועל כך שדאגת שהבית שלנו ייבנה בדיוק בצורה ובאופן שחלמנו. זה לא מובן מאליו שהגעת כל יום לאתר ומיותר לציין שהמהירות שבה מצאת פתרונות לתקלות שצצו חסכה לנו כסף רב. ליאור היקר, רצינו להגיד לך תודה על הכל ותהיה בטוח שנמליץ עליך בחום לכל חברינו!"
נאור ורסנו - ראשל"צ והסביבה
" "שכרנו את שירותיו של ליאור באמצע הפרויקט כשהחליף מפקח אחר, בבית היו ליקויים רבים במצב של שלד וטיח מצב שמפקחים אחרים נמנעים ממנו. ליאור לקח את הפרויקט ומייד השתלט עליו, הריץ קבלנים, נלחם, מדד, בדק בקפדנות כל פרט במקצוענות ולא פחות מהציל את הפרויקט. ליאור הוא זן נדיר בענף, איש חכם, ישר, הגון, מקצוען, חרוץ, שולט היטב בתחום."
אבי נבון - פתח תקוה והסביבה
" מעולה....בעל מקצוע תותח!
סיוון - קבוצת השפלה
phone0503112888
ליאור גל פיקוח ניהול וליווי פרויקטים

ריינס 8 ראשון לציון

איש קשר: ליאור גל פיקוח ניהול וליווי 0503112888 אתר