חימום תת רצפתי אינפרה אדום 30% הנחה | בונים בית
  
הצטרפו לקבוצתית

למה להצטרף לרכישה הקבוצתית?

חברים יקרים , גם לחברת LRP פתרונות חימום יצירתיים  הגענו דרך ליאת , חברה מקהילת בונים בית,  היא  היתה בתערוכת חבר וקישרה ביננו. אהבנו מאוד את  המוצר ומכאן זה חוזר אליכם בדמות מוצר מצוין וכמובן עם הנחה מאוד גדולה לקהילת בונים בית1. כל מי שמזמין חימום תת רצפתי מעל 100 מ"ר יקבל מייבש מגבות מעוצב מזכוכית!!!המחירים לקהילת בונים בית:(לא כוללים מע״מ)

המחירים לקהילת בונים בית:(לא כוללים מע״מ)

30% הנחה למטר, 140 ₪  למטר אחרי הנחה (במקום 199 ש״ח)

שימו לב! כל הבונים יקבלו צ'ופר נוסף 30% הנחה נוספת על כל הנלווים (במקום 20% שכבר קיבלנו לכלל הקהילה על הנלווים פרט להתקנה)


תנאי תשלום:

50% במעמד ההזמנה

40% בגמר ההתקנה

10% עם התקנת התרמוסטטים


פירוט לנלווים: (10 שנות אחריות על כל הנילווים!)תרמוסטטים דיגטליים מהדור החדש עם מסכי טאצ' + חיישנים מחירון 850 ש"ח (595 ש"ח ליח' אחרי 30% הנחה) 

מרכזיית חימום תת רצפתי חכמה (בית חכם) עד 8 אזורים - מחירון 3,800 ש"ח (2,660 ש"ח אחרי 30% הנחה) 

מרכזיית חימום תת רצפתי חכמה (בית חכם) עד 16 אזורים ! - מחירון 7,500 ש"ח (5,250 ש"ח אחרי 30% הנחה) 

התקנה - מחירון 45 ש"ח למ"ר (30 ₪ אחרי הנחה)
יתרונות:

 • החימום התת רצפתי המשתלם והחסכוני ביותר בעולם! רק 3 אג׳ למ"ר בצריכה ממוצעת לשעה!!!
 • 30 שנות אחריות על החימום !
 • יתרונות בריאותיים

  • מסייע בסילוק רעלים מהגוף
  • מקל על כאבי שרירים ופרקים.
  • משפר קשיות מפרקים
  • משפר את זרימת הדם בגוף.
  • משפר את מראה העור
  • מפחית מתח ועייפות
  • מזרז החלמה של פצעים
  • מפיג ריח עשן וסיגריות
  • חימום בטוח, בריא, נעים ואינו מייבש את האוויר, שומר על הלחות הקיימת ומונע את היווצרות העובש והטחב  תהנו, ולא לשכוח להשאיר חוות דעת ותגובה פה למטה לאחר ההתקנה למען בונים אחרים מהקהילה.ציון הקהילה: 8.5  מבוסס על 1 דרוגים

lrp - חימום תת ריצפתי

חוות דעת הקהילה

המלצה חמה - חימום תת רצפתי של חברת LRP ברצוננו להודות לחברת LRP על מערכת לחימום תת רצפתי שהותקנה בביתו בשנה שעברה, ומאז אנחנו פשוט מתענגים בכל רגע ורגע. מכיוון שהבית עבר שיפוץ חלקי, ביקשנו להתקין את החימום רק בקומת האירוח ובחדר הקולנוע שבמרתף, כ- 92 מ"ר, מתחת לפרקט. היום, לאחר חווית שימוש מענגת, אני רק מצטערת שלא התקנו את החימום בכל הבית! חוויית השירות שקיבלנו הייתה נעימה מאד, מקצועית ואכפתית מאד. לרוב, אנחנו מפעילים את המערכת 24 שעות ביממה, ואפילו הייתה פעם אחת שטסנו לחודש שלם לחו"ל ושכחנו להפסיק את פעולת החימום של המערכת... החשבון שקיבלנו עמד על 1,500 ש"ח באותו החודש. (בחשבון פשוט, זה אפילו קצת יותר זול ממה שהחברה מצהירה...) אני ממליצה בחום על מערכת החימום ועל האנשים בחברת LRP שפשוט אנחנו מתענגים עליה בכל רגע ! בברכה, לידיה וגרג וולף

לידיה וגרג וולף מרעננה

"יש לנו דירה במגדלי ""שרונה"" בתל אביב, שכמעט כולה מרוצפת בפרקט. הייתה לנו חוויית שירות מהנה מאד. החברה של אייל נחמדים ומקצועיים מאד. עובדים נקי ומסודר. קשובים לכל שאלה ובקשה. אנחנו מאד מרוצים גם מהמערכת וגם מתהליך העבודה מול החברה. הייתה לנו בעבר מערכת חימום תת רצפתי שעובדת על סולר. המערכת של LRP עושה את העבודה מעולה, ובעיקר מתחת לפרקט. כל הבית חם תוך חצי שעה וזה מדהים. אני מפעילה מתי שצריך ולא צריכה לחשוב אם מחר יהיה חם יותר או פחות , ואז לשחק עם הטמפרטורה.. כאן אני פשוט מפעילה ומכבה בהתאם לצורך. אנחנו ממליצים בפה מלא !"

עליזה ומיכה אתח מתל אביב

לפני‏ כשנה ‏וחצי‏ הותקנה ‏אצלנו‏ בבית ‏מערכת‏ לחימום ‏תת‏ רצפתי ‏של‏ חברת ‏LRP. אנחנו‏ גרים‏ בישוב‏ בגליל‏ המערבי, בבית‏ עם ‏תקרה ‏לא‏ סטנדרטית‏- 3.5‏מ' גובה, ועם‏ הרבה‏ חלונות‏ גדולים‏ מאד‏, דבר ‏שמקשה ‏על ‏חימום ‏יעיל ‏של‏ הבית. ברור‏ היה ‏לנו ‏שנבחר ‏בחימום ‏תת‏ רצפתי ‏אחרי‏ שחווינו ‏את ‏החוויה ‏אצל ‏קרובי‏ משפחה. מבחינת‏ צריכת ‏החשמל, על ‏חימום ‏של ‏בית ‏בן ‏כ‏ 200‏מ"ר‏, כאשר‏ המערכת‏ מכסה‏ שטחי ‏חימום ‏של‏ 120‏מ"ר, שילמנו ‏בשיא ‏החורף ‏כ‏ 1,100‏ש"ח‏ לחודש‏) כולל ‏הכל‏- תאורה, מייבש, מדיח ‏וכו'( אין‏ ספק‏ שעלות‏ המערכת ‏של ‏חברת‏ LRP , הפונקציות‏ שלה, הגמישות ‏שבהפעלתה, היעילות ‏והחימום ‏האפקטיבי‏ והחסכוני‏ ביותר, מהווה ‏את ‏אחת ‏הרכישות‏ החכמות‏ והנבונות‏ ביותר ‏שעשינו‏ כאשר‏ בנינו‏ את‏ הבית. אני‏ ממליץ‏ ‏על ‏חברת‏ LRP‏ ועל ‏המערכת‏ החימום‏ תת ‏רצפתי‏ שהיא ‏מתקינה.

רם בירון מגליל

לפני‏כשנתיים‏ הותקנה ‏בביתנו ‏מערכת ‏לחימום ‏תת ‏רצפתי ‏בשיטת ‏אינפרא-אדום ‏של‏ חברת‏ LRP. למען‏ האמת ‏היו ‏לנו ‏התלבטויות ‏וחששות‏ לפני ‏ההתקנה ‏מבחינת ‏עלויות ‏שוטפות‏ ובעיקר‏ מבחינת ‏שיטת‏ החימום ‏החדשה. אנחנו‏ מבקשים ‏לשתף ‏אתכם ‏בהפתעתנו ‏לטובה, הן‏בעלויות ‏השוטפות ‏והן ‏בשיטה‏! אחרי‏ שחקרנו ‏והתייעצנו‏ עם ‏מומחים, החשש‏ שהיה ‏לנו ‏משיטת ‏החימום ‏הוסר‏ לחלוטין, ועלויות‏ החשמל‏ מצחיקות ‏בהשוואה‏ למזגנים‏ ולרדיאטורים‏ שעבדו‏ שעות‏ נוספות‏ אצלנו‏ בחורפים‏ הקודמים‏! אפשר‏ לומר‏ שאנחנו‏ משלמים ‏פחות‏ מחצי‏ מעלויות‏ החשמל ‏שהיו‏ לנו‏ בחורפים‏ שלפני‏ התקנת‏ המערכת. והכי‏ חשוב, כל‏ מי ‏שנכנס ‏היום‏ לביתנו ‏מתפעל‏ מהחימום ‏היעיל ‏‏וה"כייפי" שמשרה‏ החימום‏ בזכות ‏המערכת ‏התת ‏רצפתית ‏שהתקנו ‏אצלנו. ברצוננו ‏לציין ‏את ‏המקצועיות ‏הבלתי ‏מתפשרת‏ של‏ המהנדס‏ הראשי‏- ואדים, ואת‏ היחס ‏האישי ‏והסימפטי ‏שקיבלנו ‏מחנן ‏ומהצוות ‏במהלך‏ ההתקנה‏ וההדרכה.

משפחת שפירא מרעננה

לפני כשנה וחצי, ואחרי שפשוט נמאס לנו מחשבונות החשמל המנופחים של הפעלת המזגן המרכזי והרדיאטורים בבית, החלטנו להתקין בבית חימום תת רצפתי. אחרי ששמעתי מקולגה לעבודה שהתקין אצלו בבית חימום תת רצפתי בשיטת החימום של אינפרא-אדום, "קפצתי על המציאה" ומיד פניתי לחברת LRP, על מנת שיתקינו גם אצלי את אותה המערכת בדיוק. למרות שהיו ניסיונות רבים של חברות מתחרות להכפיש את השיטה, אני כמהנדס שמכיר את התחום בצורה מעולה, יודע שהשיטה בטוחה מאד ואופן התקנת המערכת, בשיטה שבה מתקינים אותה ב LRP, המערכת יוצאת גם חסכונית מאד. למרות שהוצעו לי מספר הצעות מחיר זולות יותר, באמצעות כבלי חשמל, אני יכול להגיד, שאין מה להשוות, כי בטווח המיידי הוצאות החשמל השוטפות, זולות הרבה יותר )פי 2.5 לפחות( בשיטה של LRP, החימום מהיר יותר בטוח יותר ואפילו בריא יותר, )אין שום כבלי חשמל מתחת לרצפה, ככה שאין בכלל קרינה אלקטרומגנטית(. אגב, התבקשתי לחוות דעה על האינפרא אדום, וכמהנדס אני יכול להגיד למי שלא מבין, שאינפרא אדום נפלט מכל גוף חי שפולט חום, אדם, כלב, חתול ואפילו צמחים ! כל גוף מייצר תדר אינפרא-אדום. אז אין מה לחשוש בכלל ! זו לא קרינה של חשמל, או של מיקרוגל, או טלפון סלולארי, זה בכלל לא דומה ואין מה להשוות ביניהם ! בקיצור, מאז שהחברה של LRP התקינו אצלנו את המערכת, יש לציין בצורה מהירה מאד - תוך יום , ומקצועית מאד, עברנו חורף מאד קשה, ואנחנו הכי מרוצים שיש ! ובעיקר אשתי , כי זה גם זול בצריכה השוטפת וגם החום הכי נעים שיש ! אני ממליץ בחום על חברת LRP כחברה אמינה ומקצועית עם שירות מעולה ומוצר איכותי, ועל שיטת החימום המעולה והחיסכונית.

איליה גורה מנצרת עילית

יש לנו דירת 100 מטר , החלטנו לפני שנתיים להחליף את הרדיטורים של החימום בסולר שהיו אצלינו , ההחלפה היתה בגלל העלות השוטפת הגבוהה והחלטנו להחליף למערכת lrp . החברה היתה מקצועית ותוך יומיים סיימו את ההתקנה ובדיקת המערכת . העבודה היתה נקייה ומהירה מאוד . מאז אנו מאוד נהנים מהמערכת במיוחד כשהנכדות באות ומתגלגלות על הרצפה .כשבחוץ יש כמה מעלות מתחת לאפס.אצלינו חם ונעים. השימוש במערכת קל מאוד להפעלה והעלות של החשמל כלל לא גבוהה. אנו כפנסיונרים נמצאים המון בבית ומדליקים את מערכת יותר מחצי יום והחשמל שאנו משלמים הוא ממש חצי מחיר ממה שהיינו משלמים קודם לכן.

הלן ומארק גטמן מירושלים