חשבתם על תאורה טבעית? הנה מוצר ענק! | בונים בית
  
הצטרפו לקבוצתית

למה להצטרף לרכישה הקבוצתית?

בונים יקרים , מוצר מדהים עבורכם!

מה זה סולהטיוב?


מערכת סולהטיוב מהווה פריצת דרך טכנולוגית בתאורת מבנים, ומשלבת בתוכה את יתרונות האור הטבעי בדרך יעילה, חסכונית ופשוטה. המערכת בנויה מכיפה שקופה המורכבת על הגג, קולטת את קרני השמש במהלך היום, ומחדירה אותן לתוך המבנה באמצעות שרוול רפלקטיבי מיוחד.

סולהטיוב מיועדת להתקנה בכל אותם מקומות אליהם לא מגיע מספיק אור מהחלונות: פינות משפחה, חדרי ארונות, חדרי אמבטיה, חדרי מדרגות, מרתפים ועוד.

למעשה ניתן למצוא מקרים רבים בהם במרכז הקומה בבית אין אור שמש בגלל חדרי השינה הממוקמים צמוד לקירות חיצוניים, במקרים אלו מערכת הסולהטיוב תיתן פתרון מצוין במקרה של שילוב מערכות סולהטיוב בחדרי שינה או טלוויזיה, ניתן לשלב עמעם פנימי המאפשר  החשכה כמעט מלאה של האור הבוקע מהסולהטיוב.

 

מערכת סולהטיוב בנויה מכיפה שקופה עשויה מחומר פולימרי המורכבת על גג המבנה, באמצעות טכנולוגיה ייחודית קולטת הכיפה את קרני השמש במהלך היום ומחדירה אותן פנימה לתוך המבנה באמצעות שרוול סופר רפלקטיבי מיוחד. פיזור האור בתוך הבית נעשה באמצעות מפזר אור במרקמים שונים.


יתרונות מערכת סולהטיוב:

בריאות-  ידוע כי חשיפה לאור השמש מסייעת ביצור ויטמין D, החיוני כל כך לבניה והתפתחות תקינה של העצמות והשיניים.  אור השמש הטבעי משמש את הגוף כווסת עיקרי של מחזורים ביולוגים. מחקרים רבים הוכיחו כי תופעת הדיכאון העונתי (s.a.d syndrome) נפוצה בעיקר באזורים וזמנים בהם אין אור שמש. מערכת הסולהטיוב מומלצת במיוחד לתינוקות ולאוכלוסיה מבוגרת

בהירות האור- מערכת התאורה הטבעית של סולהטיוב, פועלת בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית המאפשרת חדירה מקסימלית של אור טבעי לחלל החדר, ללא קרני UV.

עוצמת האור- הטכנולוגיה האופטית הייחודית של סולהטיוב, מעבירה עוצמת אור טבעי משמעותי לתוך החדר. המערכת אוספת ומגבירה את האור הטבעי שבחוץ, מעבירה אותו דרך סיב אופטי רחב בעל החזר אור מדהים של 99.7%,  ומציפה את החלל באור טבעי.

חסכונית- מערכת  סולהטיוב היא פתרון תאורה מיטבי במיוחד עבור אותם מבנים אליהם לא מגיע אור מחלונות המבנה. עם סולהטיוב, ניתן לקבל תאורה טבעית החל משעות הבוקר ועד החשכה, ובכך לחסוך בהוצאות החשמל.

.מבנה המערכת:
מערכת התאורה הטבעית של סולהטיוב, בנויה מכיפה שקופה עשויה חומר פולימרי, המורכבת על גג המבנה.

באמצעות טכנולוגיה יחודיית הנקראת ®Reybender3000 קולטת הכיפה את קרני השמש במהלך היום ומחדירה אותן פנימה לתוך המבנה באמצעות שרוול סופר רפלקטיבי מיוחד. פיזור האור הטבעי בתוך הבית נעשה  באמצעות מפזר אור במרקמים שונים.


בהצלחה !

תומר חן ריחאנה וצוות בונים ביתחוות דעת הקהילה