חברת נודורה אקו-בילד בהטבה בלעדית! | בונים בית
  
הצטרפו לקבוצתית

למה להצטרף לרכישה הקבוצתית?

היי בונים יקרים ,


לא מעט בונים שואלים בקבוצות על בניה מבודדת ומתקדמת , חברת הענק הקנדית נודורה המשווקת ב 82 מדינות בעולם באמצעות אקובילד ישראל (המפיץ הבלעדי בארץ) בשיתוף פעולה מבורך עם בונים בית מביאים לכם את שיטת הבנייה המובילה בעולם ועם הטבה משמעותית ובלעדית לחברי בונים בית.

חוץ מהמחירים המעולים לקבוצה שלנו לבנית הבית שלכם ויחד עם זאת אתם מקבלים גם מערכת אקולוגית לבידוד רצפות עבור כל הבית שייבנה במוצרי נודורה, הטבה זו הינה משמעותית ביותר ובלעדית לחברי בונים בית, כאמור ההטבה בשווי של אלפי שקלים (מתומחרת באופן רגיל כ100 שקלים למטר). 


קבלת ההטבה מותנית בהצגת קוד קופון שיישלח אליכם במייל , יש להציג אותו לחברת אקו בילד על מנת לקבל את ההטבה . הכמות בשלב זה הינה מוגבלת (וללא כפל מבצעים).

תודה גדולה לדורון הבעלים על ההטבה!

תוכלו לקרוא על השיטה כאן

במידה ולא קיבלתם את קוד הקופון במייל יש ליצור איתנו קשר .

כמו כן ניתן ליצור קשר ולקבל ייעוץ חינם וללא התחייבות, יחס ושירות דרך בונים בית ישירות מול הבעלים.

נצלו הזדמנות חד פעמית זו תיהנו ותרוויחו !


 תומר חן ריחאנה וצוות בונים בית


דבר המנכ״ל

מדובר בשיטה שהוכיחה עצמה בשוק העולמי בכלל ובמיוחד באנגליה, צרפת, קנדה וארה"ב ולא בכדי כל יום מנסים להעתיק מוצר זה על ידי חיקויים רבים. לשיטה של Nudura שורה של תועלות סביבתיות, החל משימוש בפלסטיק ממוחזר במלואו  והפוליסטירן המוקצף שאינו מתכלה וניתן למחזור ב-100%, דרך יתרונות מוכחים אלו הכוללים שדרוג או ויתור על שימוש בקלקר שידוע כפולט רעלים וכלה בערכי בידוד תרמי ואקוסטי גבוהים יותר ובעמידות יוצאת דופן בהשוואה לשיטות הבנייה הקונבנציונליות המסורתיות שמוכרות לנו עד היום. המרכיב האחרון שרלוונטי במיוחד בהתמודדות בעת אירועי אקלים קיצוני שהתחזיות מנבאות שפנינו לשם. לצד תועלות סביבתיות אני גאה בתועלות החברתיות של השיטה – הפשטות והקלות היחסית שבבנייה מאפשרת שילוב של נשים וגברים כאחד בתהליך והדגש אצלנו הוא החזרת כוח העבודה הישראלי וביכולת להעסיק חיילים משוחררים בעבודה מועדפת על פני כוח אדם זר או מיובא שהופך למיותר. בנוסף, הליך הבניה  בשיטה זו הופך את העבודה לקלה ונקיה במיוחד, מזרזת ומקצרת את תהליך / זמן הבנייה ויכולה להוביל לחסכון משמעותי בעלויות הפרויקט  בכלל ובכך, אנו משפיעים לחיוב על יוקר המחיה בכלל המשק. וכל זאת מבלי לפגוע באיכות המוצר המוגמר אלא ההיפך, בשיפור משמעותי באיכות, בחוזק בדיוק ובחיסכון החשמל לאורך כל חיי המבנה.

 

כיצד אתה מתרשם מהיכולת של חברה עם מוצר חדש לחדור לשוק הישראלי?

אקו בילד אמנם עושה את צעדיה הראשונים בשוק הישראלי אבל חשוב לזכור שחברת Nudura הקנדית זכתה להכרה עולמית בזכות שיטת הבנייה שהיא הביאה עמה למדינות המערב ולכלל העולם, הכולל ניסיון של  מעל 51 שנות פעילות ובפריסה של מעל ל-82 מדינות שונות מסביב לעולם. עובדה זו בצירוף התכונה של החברה להתחדש ולשפר את המוצרים על בסיס יומי ומדי יום וכן להתאים את שיטת הבנייה והמוצרים לאופי הספציפי של כלל השווקים השונים בהם היא פעילה, מביא למסלול קצר ויעיל יחסית בהכרה של הרשויות ביתרונות של השיטה, אם זה מול גופים כמו מכון התקנים היות שמדינת ישראל מאמצת תקני בנייה זרים כמו התקן האירופאי או האמריקאי שכבר אישרו שיטה זו של נודורה. בנוסף, אנו זוכים לרוח גבית ממשרדי ממשלה שגם כן מכירים ביתרונות וביעילות השיטה לבנייה אקולוגית, מהירה וטובה יותר ואנו מקווים שאהדה זו תתורגם לעבודה מקיפה יותר בשטח. שלב זה מאתגר משום השמרנות היחסית שממנו סובל הענף בישראל ועקב כך, מזמן חדירה ארוך באופן יחסי. יחד עם זאת, מרכיב זה לא מרפה את ידינו, אנחנו כאן כדי להוביל לשינוי ממשי.

בואו לא נשכח שאנו חיים במדינת ישראל שהינה מעצמה טכנולוגית ואשר מובילה בתחומים ובענפים נוספים רבים אך משום מה בענף הבנייה אנו חמישה או שישה עשורים מאחור בשל השמרנות או בשל ההון האנושי שמתפעל את ענף הבניין זה כבר פחות חשוב אלא מה שכן חשוב זה שביום אחד אנו כאן במדינת ישראל סוגרים ומשלימים פער זה ביום אחד על ידי כך שאנו מאמצים שיטת בנייה זו. איפה יש ענף בעולם שניתן לצמצם פער שכזה ביום אחד?

בואו והצטרפו להצלחה שלנו ולבניית עתיד וסביבה טובה יותר עבור ילדינו והדורות הבאים אחרנו.

דורון


ציון הקהילה: 9.5  מבוסס על 1 דרוגים

נודורה

חוות דעת הקהילה

מומלצים בחום!

תומר חן ריחאנה מחדרה