ריג הנדסה ֿ-הנחה לקהילה לבניה מתקדמת | בונים בית
  
הצטרפו לקבוצתית

למה להצטרף לרכישה הקבוצתית?

מה שלומכם בונים יקרים ?

את חברת ריג הכרתי לפני שנה ומאז עוקב אחריהם וכיום אני יכול להמליץ עליהם בחום , חברה לבניה בפלדה דקת דופן , לריג כיום יש את המכונה המתקדמת ביותר בארץ לייצור פלדה דקת דופן.  מהנדס המפעל הוא בעל וותק של 10 שנה בתחום ומפעל מדהים. ריג מבצעים גם מכירה של חומר לשלד וגם מעניקים שירותי בניה עד לקבלת מפתח.

כלקוחות בונים בית מגיע לכם יותר ולכן הפגישה מתבצעת מול מנהל החברה ישירות ואתם מקבלים לא רק שירות מקצועי אלא גם מחיר לאחר הנחה לקהילת בונים בית בלבד. הנחה אמיתית!

קצת על ריג ...

חברת ריג הנדסה נוסדה בשנת 1995 ולקחה חלק בשוק הבנייה הקונבנציונלי. לאחר הכרות רבת שנים עם ענף הבניה המקובל בארץ וחשיפה לשיטות בניה מתקדמות בעולם החליטו  לעבור לטכנולוגית בניה חכמה, נקייה וידידותית לסביבה. את כל הניסיון הרב שהצטבר עם השנים בעולם קיבצו שם על מנת להעניק לכם את שיא הקדמה הטכנולוגית. כחלק מחזון החברה לקדם את ענף הבניה המתקדמת והירוקה בישראל העמדנו לעצמנו סטנדרטים בינלאומיים מחמירים הן ברמת ההנדסה והחומרים ועד לרמת ההתנהלות והביצוע בשטח.

ריג מעסיקים את המהנדסים המקצועיים והמנוסים ביותר, הקימו צוות ביצוע ייעודי אשר עבר הכשרה אישית לסגנון הבניה הייחודי שלנו –  מסתכלים על התוצאה הסופית בשטח, תוך הבנה שלמה של תהליך הבניה ומאמינים שהמפתח הוא בתקשורת טובה בין כל הגורמים המעורבים בתהליך כך שהתוצאה שהובטחה ללקוח היא זאת שתתקבל באתר.
W3.CSSקצת תמונות מהביקור שלי במפעל

״לאחר חיפושים, בדיקות, פגישות והשוואות החלטנו לבנות את בתינו ברמת דוד עם חברת ריג. כבר משלב ההכרות הראשונית וכלה לשלב מסירת הבית זכינו לעבוד עם צוות מקצועי שהיה קשוב לצריכנו לאורך כל הדרך, בבטחון ובנועם הליכות עבדתם עם האדריכל, והצעתם פתרונות מקצועיים ויצירתיים שהקלו מאוד על תהליך קבלת ההחלטות. אלירן ושפי, משפחת פדידה.״


בהצלחה !!!
תומר חן ריחאנה וצוות בונים בית ריג הנדסה
  • איש קשר: עומרי ריג בניה מתקדמת
  • נבדק ומאושר
  • חלוצי התעשיה 103,חיפה
  • http://rig.org.il

חוות דעת הקהילה

לאחר חיפושים, בדיקות, פגישות והשוואות החלטנו לבנות את בתינו ברמת דוד עם חברת ריג. כבר משלב ההכרות הראשונית וכלה לשלב מסירת הבית זכינו לעבוד עם צוות מקצועי שהיה קשוב לצריכנו לאורך כל הדרך, בבטחון ובנועם הליכות עבדתם עם האדריכל, והצעתם פתרונות מקצועיים ויצירתיים שהקלו מאוד על תהליך קבלת ההחלטות. אלירן ושפי

משפחת פדידה. מ