אודות בונים בית | בונים בית
צוות בונים ביתצוות בונים בית

מי אנחנו:

פעם, בשביל לבנות בית פרטי, משפחות הבונות את ביתם היו צריכות לאסוף חלקי מידע מחברים, מקבלנים ומאדריכלים אך לעולם לא קיבלו את התמונה המלאה על הפעולות הנדרשות לתהליך באופן סדור, מפורט, ונטול אינטרסים.

היום בונים בית מרכזת עבורכם אקדמיית בניה מקיפה ומקצועית, היחידה בישראל בתחום הבניה הפרטית אשר נגישה ופתוחה לכל משפחה בונה. אנחנו נחושים לבצע משימה זו עבורכם. יחד אנחנו מצליחים לעשות זאת משנת 2013.

ה"אני מאמין" שלנו:

בונים בית , היא הפלטפורמה המתקדמת ביותר בישראל לבניית בית פרטי, עם מגוון רחב של

כלים עבור המשפחות הבונות. משפחה הבונה את ביתה, עוברת תהליך מאד מורכב ומסובך. אנו בונים בית , אחרי שנים של ניסיון בתחום, בהם שילבנו את הידע המקצועי בתחום הבניה עם טכנולוגיה מובילה, אנחנו יכולים להגיד בגאווה - זו העבודה שלנו. בנינו פלטפורמה שהיא כלי, שהיא שירות, הנותן מענה מקיף ומלא באופן היעיל, הפשוט והמתקדם ביותר ביחד אתכם המשפחות ועבורכם, וזאת כדי שתוכלו להצליח כבר בפעם הראשונה ולפעמים האחרונה בבניית ביתכם באיכות וביושר.

קצת מספרים על בונים בית :

מעל 40,000 - משפחות בונות ומשפצות את ביתם גולשות מידי חודש באתר

מעל 10,000 בונים מרוכזים בקבוצות ווטסטאפ אזוריות בכל הארץ.

מעל 300 מאמרים מקצועיים ניטרליים מפורטים ומונגשים באתר.

עשרות כנסים בשנה ברחבי הארץ בהם קהילת הבונים נפגשת לימי עיון ומכירות.

מאות רכישות קבוצתיות עבור הקהילה ובזכות כוחה בכל רגע נתון.

מאות תקציבים משותפים באפליקציית הבניה לצורך הבנה של תהליך הבניה וניהולו.

יש לנו קוד אתי!

לבונים בית יש מדיניות פרטיות מחמירה . אנו מתחייבים למקצוענות, יושרה ומסירות בכל תהליך הבניה מול המשפחות והעברת הידע והכלים.

תו אמון הציבור ניתן לבונים בית :

בונים בית קיבלה את תו אמון הציבור ומשתייכת לנבחרת העסקים הטובים בישראל. תו אמון הציבור משרת את ציבור המשפחות ועוזר להם להבחין בין עסקים הגונים לאלו שקצת פחות. המשפחות הצביעו על כך ובזכותם.

תורמים לקהילה:

בונים בית כחברה עם מודעות חברתית גדולה, רואה כמשימה לתרום את חלקה למאמץ המורכב לכל משפחה ומשפחה הבונה את ביתה. חיבור המשפחות לקהילה אחת גדולה הן במדיה הדיגיטלית והן בשטח הם עבודת היסוד שלנו ואנחנו גאים בה.

מתפעל האתר:

תומר חן ריחאנה 0527078030