אודות בונים בית | בונים בית
צוות בונים ביתצוות בונים בית

בונים בית הוא אתר הבניה הפרטים הגדול והמוביל בישראל , האתר הוקם בשנת 2013 כבלוג ומאז פונה לקהילת הבונים הפרטיים בישראל ומספק את כל מעטפת הידע הכי מקיפה בישראל

.

צוות האתר מורכב ממיטב המומחים בישראל ומעורה בתעשיית הבנייה הן הפרטית והן הרוויה ומוכרים בקהילה הפרטית כמובילי דעה . האתר נהנה מחשיפה של עשרות אלפי גולשים בחודש שנמנים על קהילת הבונים והמשפצים הישראלית ופזורים גם בקבוצות הווטסאפ השונות ברחבי הארץ על פי אזור הבניה הרלוונטי.

מיזם "בונים בית" קם במטרה יחידה להנגיש את הידע הכי נכון שיש עם כל האמת , הטובה וגם הפחות טובה עבור כלל הבונים והמשפצים בישראל.

עד להקמת המיזם המידע היה מפוזר ברובו, לא נכון, וחלקו הגדול בכלל לא היה קיים.

כל אחד כשרצה לבנות היה צריך לקחת קורס או להתחיל לשאול אנשים כאלו ואחרים כשבכלל לא בטוח שהם יקבלו תשובה נכונה ונטולת אינטרסים.

כל בונה היה לעצמו ,לא הכיר בונים אחרים לידו , לא היה לו מושג ירוק מה לעשות, איך לבנות? מהם התהליכים שצריך לעשות?

כדי לבחור קבלן לא היה לך מושג בכלל איך להגיע לקבלנים הוגנים וישרים ולא פעם בונים היו נפגעים.

אז במשך כמה שנים תועדו אלפי תהליכים, נכתבו עשרות מאמרים, אלפי בונים הצטרפו למיזם ולקהילה ושלחו עשרות ומאות מכתב יתודה (עד היום).

המיזם פשוט הציל ומציל אלפי בונים כמוכם לקבלת חוויה חיובית והצלחה בתחום הבניה.

לנו הכבוד להכיר ולסייע לאלפי בונים וזה חברים גורם לסיפוק ותחושת שליחות אמיתית

!

קל זה ממש לא חברים והשוק עדיין מצריך תיקון אמיתי ויש עוד המון עבודה. אך יחד עם כולכם מצליחים לשנות יום יום את שוק הבניה הישראלי.

בונים בית לקחת על עצמו להסדיר את שוק הבניה הישראלי ולאחרונה אף קיבל לאחר כמה שנים את תו אמון הציבור .

ומתחייב לפעול למען הבונים הפרטיים בארץ בהגינות , שקיפות ובדאגה תמידית לחווית הבניה שלהם.

בעלת האתר ומפעילת האתר : וורק ויז מי בע"מ

רון בלסון – בעלים , מייסד שותף ומנכ״ל וורק ויז מי בע"מ (בונים בית)

בן 44,מהנדס מחשבים במקצוע, בעברו סמנכ״ל טכנולוגיות ומוצר ומשנה מנכל באתר Alljobs.co.il וכן ב Nana10.co.il ומנכ״ל יזם בסטארטאפים בעברו, מייסד ומתפקד כמנכ״ל ואחראי על כל פעילות הצד הטכנולוגי והפיתוח העסקי והשיווקי בבונים בית למען הבונים ובשבילם עם ניסיון של למעלה מ18 שנה בתחום האינטרנט, פיתוח טכנולוגי שיווקי וניהול מוצר ושרות.

תומר חן ריחאנה – בעלים ,מייסדמייסד שותף וורק ויז מי בע"מ (בונים בית)

,בן 42 , נשוי ואב לשלושה ,בעל תואר ראשון במדעי המחשב ובעל תואר שני במנהל עסקים. מייסד ומתפקד כמנכ״ל משותף ומנהל את כל התחום המקצועי, תמיכה בקהילת הבונים בכל המדיות 24-7. , עם 10000 בונים בקבוצות ווטסאפ מדן ועד אילת ו-40000 באתר, תומר מרכז בעלי המקצוע האיכותיים והגדלת העזרה לקהילת הבונים בכל שניה במהלך היום והלילה ואפילו יותר.