מחפשים אדריכל? הנה כל הטיפים עבורכם | בונים בית
צוות בונים ביתצוות בונים בית

שלום חברים,

שמחתי לראות המון מכם מהקהילה בכנס המדהים שהיה לנו ב15 למרץ בבית ציוני אמריקה.

תודה לכולם על הפידבקים .היה אכן כנס מדהים שהעביר ידע שהיה מועיל לכולנו!

היום אנו מעלים הרצאה שהעברנו לקהילה במושב אחוזם עם ארגון של יעל המקסימה מקבוצת בארשבע.אז שוב תודה ליעל על הארגון המקסים. הרצאה הועברה על ידי אדריכל שכמובן סופר סופר מקצוען ואדם מקסים שעובד איתנו ומומלץ בחום על ידי הקהילה.

ההרצאה היתה מאלפת ונתנה לנו בעצם להבין מה תפקידו של האדריכל ומה לצפות ממנו בעצם,מדוע חשוב החיבור לאדריכל ומהו התהליך שאתם תעברו איתו.מדוע סופר חשובה מקצועיות האדריכל ולמה חשוב שאדריכל יידע על בוריו את חוקי הבניה.

המון טיפים והמון תשובות בהרצאה אחת כדי שתדעו ותבינו לקראת מה אתם הולכים ושתצליחו בבחירת הפונקציה הכי חשובה בבנייה שלכם.

בנוסף מי שלא נכנס עדיין לאתר, אז העלנו גרסה חדשה של האתר, לפי הדרישות שלכם, מה חדש באתר? קודם כל כל הקבלנים שאתם המלצתם באזור הבניה שלכם (ריכזנו מעל 300 המלצות חדשות על קבלנים שאתם כתבתם), כולל המלצות מקבוצות הווטסאפ האתר והפייסבוק. תוכלו להתייעץ אישית עם הממליץ (הטלפון או המייל שלו רשומים בהמלצה).

תוכלו גם לראות את כל ההרצאות שהעברנו ע״י מומחי הקהילה .מומלץ בחום לצפות בהם. וכתבות מומחה כמו האחרונה שהעלנו ומאד חשובה על בלוק פומיס וגם להתעדכן ולראות מי בונה לידכם בקבוצה וליצור איתו קשר. והכי חשוב להיכנס לקבוצת הווטסאפ באזור שלכם ולחוות דיונים שאלות ותשובות של החברים. כמו כן בימים הקרובים הולך לעלות מתחם קניות קבוצתיות באתר, כמו דלתות, בית חכם, שואב אבק מרכזי, ועוד הרבה הצעות שיחסכו לנו אלפי שקלים ועם כוח הקהילה נרוויח לא מחיר טוב אלא גם שרות ברמה אחרת. אז תעשו לייק בדף הפייסבוק שלנו לעדכונים כדי שלא תפספסו

אז מקווה ובטוח שתהנו מההרצאה כי אנחנו כאן עבורכם,כי יחד נגשים את החלום.

נ.ב

לקבלנים שהקהילה המליצה כולל אדריכלים לחצו פה

קבלנים מומלצים

למדריך הבניה השלם לחצו פה

מדריך הבניה השלם

ליעוץ והכוונה ושאלות תוכלו להיכנס לפה

יעוץ ועזרה