רכישה קבוצתית לייעוץ משכנתא !!! | בונים בית

שלום בונים יקרים ,

את צחי הכרנו בקהילה לפני שנתיים  מבונים פרטיים שהמליצו עליו . מאז אנחנו עוקבים אחריו ואחרי השירות שלו ולאחרונה התחלנו לשתף פעולה עקב כך שבאמת זיהינו איש מקצוע מאוד מקצועי ושירותי ולכן הוא נמצא בבונים בית כי יש מקום רק לטובים ביותר אצלנו . צחי בשנתיים האחרונות בנה את את ביתו כחלק מהקהילה ומבין לעומק מה עובר על הבונים ואיך צריך לדעת להתאים את המשכנתא לתזרים ולתקציב. (צפו מטה בהרצאת חובה של צחי אל מול הקהילה שלנו בנושא משכנתא)

מה מקבלים עם ליווי המשכנתא עבורנו?


1. פגישה לצורך ניתוח אסטרטגי ואפיון המשכנתא
2. איסוף המסמכים ועבודה מול כל הבנקים
3. הכנת תמהיל
4. מכרז ריביות
6. ליווי עד החתימה בבנק
6. בדיקת מחזורים ללא עלות כל שנתיים-שלוש לאורך חיי המשכנתא

צפו בהרצאת חובה לקהילה עם צחי גרוסמן, מעל 4000 בונים כבר צפו  (מדקה 11:30)


שמי צחי גרוסמן. אני בוגר תואר שני במנהל עסקים למנהלים בהנדסה פיננסית ומימון ובעל תעודת יועץ השקעות. מאחורי ניסיון רב ומגוון בניהול סיכונים ואני בעל היכרות עמוקה עם כלל המערכות הפיננסיות בארץ.
בשנתיים האחרונות בניתי את ביתי והבנתי לעומק מה עובר על הבונים ואיך צריך לדעת להתאים את המשכנתא לתזרים ולתקציב.
 
התפקיד שלי הוא לדאוג שתזכו לשקט הנפשי לו אתם ראויים. אני אסייע לכם לקבל את ההחלטות הכלכליות שמתאימות לכם בצורה אישית ונבונה. לאחר ניסיון של עשר שנים בתחום הבנקאות החלטתי להתמקד בתחום המשכנתאות. אני דוגל בשיטת עבודה שמתבססת על שקיפות מוחלטת ביני ובין הלקוחות שלי. את ההכשרה המקצועית שלי, הניסיון והקשרים הרבים שיש בשוק הכלכלי אני מנצל בשביל לסייע לכם להגשים חלום - בניית בית החלומות שלכם.צחי גרוסמן בתוכנית חיסכון תהנו הצטרפו והצליחו

שלכם,

צוות בונים בית 


131 משפחות הצטרפו

צחי גרוסמן יועץ משכנתא

איש קשר: "צחי גרוסמן- יועץ משכנתאות" 0503112853 אתרפייסבוק